20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MCT Yönetiminde Yeni İsim
28 Eylül 2007 Cuma 09:51

MCT Yönetiminde Yeni İsim

Türkiye’nin önde gelen eğitim danışmanlığı kurumlardan Management Centre Türkiye, yönetim ekibini genişletiyor.

Management Centre Türkiye ailesinde uzun yıllardır yer alan Banu Arabacı Engür yönetim ekibine katılarak ’Yönetim ve Liderlik‘ uzmanlık alanında ’Uygulama Lideri‘ görevini üstlendi. Management Centre Türkiye’de 8 yıldır görev yapan Engür, yeni yapılandırma süreci kapsamında yönetim ekibinde yer alacak.

Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Banu Arabacı Engür, Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrenimini 1999 yılında tamamladı. Öğrencilik hayatının yanı sıra, iş hayatına da girmeyi tercih eden Engür, kariyerine Pacha Tours International’da başladı. 1993 yılında müşteri hizmetleri sorumlusu olarak başladığı kurumda, 1995-1999 yılları arasında ise Marmara ve Ege Bölgelerinin trafik yöneticiliğini yaptı.

Üniversite öğrenimini tamamlaması ardından, 1999 yılı itibariyle Management Centre Türkiye ekibine katılan Engür, ilk olarak Management Centre Türkiye’nin ‘Outsource’ hizmeti verdiği projelerin yöneticisi olarak görev aldı. Management Centre Türkiye’nin 1999-2004 yılları arasında geçirdiği yeniden yapılanma ve kurumsallaşma çalışmaları kapsamında; süreç geliştirme çalışmaları, müşteri yönetimi, veri tabanı, operasyon yönetimi yazılımlarının yenilenmesi ve geliştirilmesi, kurumsal broşür ve bilgilendirme dokümanlarının içerik ve tasarım çalışmaları, fuar ya da pazarlama amaçlı toplantıların organizasyonu gibi çeşitli çalışmalarda proje yöneticiliği görevini sürdüren Engür, 2001-2004 yılları arasında kilit müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibe katıldı. Engür, sorumlu olduğu kurumların gelişim ve öğrenim ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelendirilmesi ve bu projelerin yönetiminde görev aldı. Ayrıca bu dönemde dört yeni eğitim programının tasarlanması ve pazara sunulması sürecini yöneten Engür, Management Centre Türkiye ekibine yeni katılan danışmanların oryantasyon programlarını yürüttü. 2006 yılı itibariyle ikinci bir yeniden yapılanma atılımına giren Management Centre Türkiye’nin, bu süreçte hizmet kalitesinin artırılması, bilgi birikiminin yönetimi ve geliştirilmesiyle ilgili bir dizi yapısal değişiklik geçirerek bu yapısal değişiklikler içerisinde en temel olanı Uygulama Takımı’nın kurulması projesinde yer alan Engür, Management Centre Türkiye yönetim ekibine katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları