18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MCT Kadrosu Genişliyor
23 Temmuz 2008 Çarşamba 10:58

MCT Kadrosu Genişliyor

MCT'de Kurumsal İletişim Müdürü görevine yeni atama yapıldı.

Türkiye"nin birçok lider şirketine eğitim ve danışmanlık hizmeti veren ve her yıl binlerce kişiye ulaşan Management Centre Türkiye (MCT) büyümeye devam ediyor.

Management Centre Türkiye"nin işe alım sürecinin bir parçası olan kurum kültürü mülakatında tüm MCT çalışanlarının onayını alan Selen Tamer, Kurumsal İletişim Müdürü olarak göreve başladı.

Selen Tamer, Işık Lisesi"nin ardından, New Jersey"deki Rider University"den Pazarlama ve Reklam olmak üzere iki ayrı dalda lisans derecesi aldı. Ardından 2001-2005 yılları arasında American Health Science University"den Beslenme Uzmanı olarak mezun oldu, halen aynı üniversitede Beslenme Bilimi Master programına uzaktan eğitim ile devam ediyor. Selen Tamer, kariyerine Alice BBDO Reklam Ajansı"nda başladıktan sonra, 2004 yılına kadar Setkom Şirketlet Grubu"nda Pazarlama ve İletişim Koordinatörü olarak görev yaptı. Sağlıklı beslenmeye duyduğu ilgi ve bu alanda aldığı eğitimler sonrasında Nutrizone Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Hizmetleri şirketini kurdu ve kurumsal wellnes programlarının hazırlanması, kurum çalışanlarına, okullara, sağlık ve profesyonel spor kulüplerine sağlıklı beslenme danışmanlıklarının yapılması gibi alanlarda çalıştı. Nutrizone ile eş zamanlı olarak bilişim, e-ticaret, perakende gibi farklı sektörlerden şirketlere pazarlama ve iletişim alanında özel danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Tamer, her iki alandaki yetkinliklerini MCT bünyesinde birlikte kullanacak.

Selen Tamer, MCT"nin kurumsal iletişim çalışmalarını yürütürken bir yandan da MCT bünyesinde sağlıklı beslenme danışmanlığı yapmaya devam edecek.
(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları