08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MCT Ekibini Genişletiyor
02 Ağustos 2007 Perşembe 14:07

MCT Ekibini Genişletiyor

Management Centre Türkiye, ekibini 3 yeni yönetici ile büyütüyor.

Management Centre Türkiye genişleyen hizmet yelpazesi ve genişleyen müşteri ağına paralel olarak ekibine alanlarında uzman kişileri eklemeye devam ediyor. Son olarak, müşterilerin ihtiyacına uygun özel çözümler üreten Customized Solutions Team (CST) birimine üç yeni isim katıldı: Ahu Gül Oğuzülgen, Nilay Ulutaş ve Erkan Pertev.

Ahu Gül Oğuzülgen / CST Müşteri Çözümleri Yöneticisi
Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun olan Ahu Gül Oğuzülgen, kariyerine Henkel Ecolab Temizlik Sistemleri’nde ithalat, ihracat, satın alma ve lojistik bölüm sorumlusu olarak işe başladı. 2000 yılından itibaren Turkcell İletişim Hizmetleri’nde satış departmanında farklı bölümlerde görev alan Oğuzülgen son olarak Turkcell’in marka değerlerinin ön plana çıkarıldığı flagship mağaza projesinde, markanın yeni yüzünü oluşturacak flagship mağazalarının açılması ve tüm süreçlerinin yönetiminden sorumlu olarak çalıştı. Maine ve Laselle üniversitelerinin ortaklaşa düzenledikleri ve bir yıl süren Pre MBA eğitim programını tamamladı.

Nilay Ulutaş / CST Müşteri Çözümleri Yöneticisi
İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Nilay Ulutaş, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi MBA programını tamamladı. İş yaşamına lisans yıllarında Türk Hava Yolları’nda (THY) başlayan Ulutaş, THY Yolcu Hizmetleri Müdürlüğü’nde üç yıl boyunca farklı pozisyonlarda görev aldı. 2001 yılı sonunda Boyner Holding bünyesindeki Altınyıldız firmasında Network ve Fabrika markalarının ithalat birim yöneticiliğini üstlenen Nilay Ulutaş, üç buçuk yıl süren görevi sırasında Babson International Institute Retail Management seminerine katıldı.

Erkan Pertev / CST Operasyon Koordinatörü
Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Erkan Pertev, aynı üniversitede Yönetim ve Çalışma Psikolojisi alanında yüksek lisans yaptı. Maestro Eğitim ve Yönetim Danışmanlık’ta iş hayatına adım atan Pertev, burada insan kaynakları yönetimi danışmanlık hizmetleri kapsamında seçme ve yerleştirme süreçleri konulu araştırmalar gerçekleştirdi. Ardından EDD Eğitim Danışmanlık Denetim firmasında eğitim programları sürecinde çalışan Pertev, son olarak Uluslararası Nakliyeciler Derneği Eğitim Merkezi’nde eğitim operasyon sorumlusu olarak görev aldı. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen ve Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği onaylı eğitimlerin lojistik ve nakliye sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanması ve yürütülmesi konularında katkıları oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları