25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MBA Öğrencileri Streslerini Attı
23 Mayıs 2008 Cuma 13:16

MBA Öğrencileri Streslerini Attı

Beck's ile Dünya Mutfakları workshoplarında bu kez Sabancı Üniversitesi Executive MBA öğrencileri streslerini attı.

Anadolu Efes"in lisanslı ürünlerinden Beck's"in sponsorluğunda, yemek pişirmenin keyfine varan herkes için kurulan Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi ile düzenledikleri Beck"s ile Dünya Mutfakları workshopları devam ediyor. Katılımcılarının büyük ilgi gösterdiği workshoplar, dünya mutfakları dizisinde yeni ülkeler ve yeni keşiflerle buluşmak için önemli bir fırsat.

Beck"s ile Dünya Mutfakları workshopunun gruplara özel mutfak çalışmaları sürürüyor. Farklı kültürlerin mutfaklarının yemeklerinin öğretildiği workshoplara katılanlar, sadece farklı lezzetlerin nasıl hazırlandığını öğrenmekle kalmıyor, mutfak becerilerini geliştirirken keyifle üretmenin rahatlığını da yaşıyorlar. Beck"s gruplara yönelik hazırladığı özel workshoplar ile, çalışanların günlük iş yaşamının stresinden sıyrılıp, birlikte çalışmanın pozitif yönleriyle tanışma fırsatı ve motivasyonu arttırmaya da yardımcı oluyor. Beck"s ile Dünya Mutfakları workshopların gruplara özel mutfak çalışmalarının ilki medya sektöründen davetlilerin katıldığı Çin Mutfağı, ikincisi ise Sabancı Üniverstesi Executive MBA öğrencilerinin katıldığı İtalyan Mutfağı'ydı.

Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi; hızla kabuk değiştiren ülkemizde, gittikçe kozmopolitleşen sosyal yaşamın farklı renk ve kültürleriyle tanışmak ve belli başlı yabancı mutfakların ve kültürlerinin uygulamalı eğitimlerini almak isteyenlere hizmet ediyor. Profesyonel Yiyecek İçecek işletmeciliği eğitimi de veren Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi, Türkiye"de, dünyanın en önemli uluslararası geçerlilikte mesleki yeterlilik belgesi veren kuruluşu, City&Guilds"e akredite olan tek okuldur. Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi" nin profesyonel eğitim kadrosu tarafından verilen dersler yaklaşık 3 saat sürüyor ve bu keyifli sürecin finalinde hazırlanan sofraya buz gibi Beck"sler eşlik ediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.becks.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları