04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mavi İletişim Grubunda Yeni Müşteri
23 Ocak 2008 Çarşamba 11:13

Mavi İletişim Grubu'nda Yeni Müşteri

Sihir Mobilya, entegre iletişim çözümleri konusundaMavi İletişim Grubu ile anlaştı.

Reklam ajansı Re:Ajans, e-iletişim ajansı Hiperaktif, halkla ilişkiler ajansı MercekPR ve medya planlama-satınalma ajansı Fokus Medya’yı bünyesinde barındıran Mavi İletişim Grubu, Sihir Mobilya ve çatısı altındaki 40’a yakın marka için; stratejik pazarlama iletişimi danışmanlığından yaratıcı iletişim çözümlerine, e-iletişim uygulamalarından medya danışmanlığına, etkinlik geliştirme ve yönetiminden medya planlama ve satınalmaya kadar iletişimin tüm araçları, yöntemleri ve kanallarını kullanarak bütünleşik hizmet sunacak.


Sihir Mobilya Hakkında

1962 senesinde kurulan Sihir Mobilya, dünyadan seçkin mobilya markaları ve tasarımlarını keyifli ve rahat bir alışveriş ortamı yaşatan 5,000 m2’nin üzerinde bir alanda, İstanbul’un üç noktasındaki showroom’larında (Sihir Etiler, Natuzzi Etiler, Sihir Merkez Y. Dudullu) müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Sihir Mobilya, İtalya'dan Mercantini, Natuzzi, Cattelan, Febal Mutfak gibi markaların da içinde bulunduğu 40'a yakın markanın temsilciliğini yürütüyor. Dünya trendlerine ürünleriyle yön veren ayrıcalıklı birçok markanın seçkin tasarımlarının yanı sıra kendisine ait İstanbul’daki atölyesinde tasarladığı ve ürettiği, modern, çok özel yenilikçi tasarımlar içeren, her zevke ve tercihe göre fonksiyonel uygulama alternatifleri sunan Sihir Mobilya, el işçiliği üretimlerinin de yer aldığı zengin bir yelpazedeki ürün çeşitlerini de evine değer ve özen gösterenlerin beğenisine sunuyor.

Mavi İletişim Grubu Hakkında

İletişimin farklı disiplinlerinde uzmanlaşmış ajanslar ve ekiplerin, sinerjik hizmet modeliyle bir arada bulunduğu Mavi İletişim Grubu, temellerinin atıldığı 1994 yılından bugüne birçok değerli markaya hizmet vermektedir.

Mavi Reklam Ajansı, Mercek Halkla İlişkiler Ajansı, Hiperaktif E-iletişim Ajansı, Fokus Medya Ajansı ve Vitamin Sağlık İletişimi Ajansı’nı bünyesinde bulunduran Mavi İletişim Grubu, hizmet verdiği markalara, entegre iletişimin sinerjisi ve avantajlarıyla, modüler ya da bütünleşik iletişim çözümleri sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları