05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mavi İletişim Grubunda Atama
29 Kasım 2007 Perşembe 12:12

Mavi İletişim Grubu'nda Atama

iletişimin tüm disiplinlerinde bütünleşik olarak hizmet sunan Mavi İletişim Grubu ekibine Reklam Sanat Yönetimi ve Marka Yöneticisi olarak iki kişi katıldı.

Stratejik pazarlama iletişimi danışmanlığından yaratıcı iletişim çözümlerine medya danışmanlığından etkinlik planlama ve yönetimine, e-iletişim çözümlerinden medya planlama ve satınalmaya kadar, iletişimin tüm disiplinlerinde bütünleşik olarak hizmet sunan Mavi İletişim Grubu, ekibine katılan yeni üyeleriyle birlikte daha da güçlendi.

Reklam ajansı Mavi, e-iletişim ajansı Hiperaktif, halkla ilişkiler ajansı MercekPR ve medya planlama-satınalma ajansı Fokus Medya ekipleriyle entegre marka yönetimi yaklaşımıyla hizmet sunan Mavi İletişim Grubu, sinerjik hizmet modeliyle iletişim sektörüne farklı bir anlayış getiriyor.

Elif Pektaş: 1991 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü mezunu olan Elif Pektaş, RPM Radar Cdp Europe, Lowe Adam, Manajans, Alesta Reklam, Mahi Mahi’de Reklam Sanat Yönetmeni olarak görev yaptı.

Şenay Pelindağ: Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Şenay Pelindağ, Nokta Dergisi Kurumsal İletişim Uzmanlığı görevi sonrasında Ağaoğlu İnşaat’ta Reklam Sorumlusu olarak görev yaptı.


Mavi İletişim Grubu Hakkında

İletişimin farklı disiplinlerinde uzmanlaşmış ajanslar ve ekiplerin, sinerjik hizmet modeliyle bir arada bulunduğu Mavi İletişim Grubu, temellerinin atıldığı 1994 yılından bugüne birçok değerli markaya hizmet vermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları