23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Material ConneXion® İstanbul’a Taze Kan
07 Ağustos 2012 Salı 13:35

Material ConneXion® İstanbul’a Taze Kan

Paolo Cancellato, Material ConneXion® İstanbul’a yönetici olarak atandı.

Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion®’ın İtalya’daki merkezinde 2006 yılından bu yana Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Paolo Cancellato, Material ConneXion® İstanbul’a yönetici olarak atandı. İtalya’dan önce Material ConneXion® New York’ta bulunan Cancellato, edindiği bilgi birikimi ve deneyimiyle bundan böyle Türk tasarımcıları ve malzeme araştırmacılara danışmanlık verecek.

İtalyan uzmanlığını Türk tasarım ve malzeme dünyasının kullanımına sunacak olan Material ConneXion® İstanbul’un yöneticisi Paolo Cancellato, sektöre danışmanlık yaparak Türk tasarım dünyasının yeni jenerasyon ürünlerle tanışmasına da katkı sağlayacak.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul’un yönetimine İtalya’dan deneyimli bir isim atandı. Material ConneXion® İtalya’da 2006 yılından bu yana Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Paolo Cancellato, bundan böyle Material ConneXion® İstanbul’da yönetici olarak görev yapacak. 

Università Cattolica del Sacro Cuore di Milano’da Ekonomi, İşletme, Ticari Hukuk ve Uluslararası Pazarlar alanlarında eğitim alan Cancellato, 2006 yılından itibaren Material ConneXion® New York ve İtalya’da görev yaptı. Material ConneXion® İtalya’da Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörlüğünü üstlendi. Paolo Cancellato New York ve Milano’da edindiği deneyim ve bilgi birikimini bundan böyle Material ConneXion® İstanbul’da değerlendirecek.

Yenilikçi malzeme alanında dünyanın yakından takip ettiği Material ConneXion® New York, Bangkok, Köln, Daegu, Milano, Pekin, Seul, Şanghay ve İstanbul ofisleri ile faaliyet gösteriyor. Yenilikçi malzemeler tasarım merkezi Material ConneXion® tasarımcılar, malzeme üreticileri, akademisyenler, inovasyon ve tasarım liderleri için önemli bir platform sunuyor, Türk tasarım dünyasının yeni jenerasyon ürünlerle tanışmasına katkı sağlıyor.

Material ConneXion®, 7000’den fazla yenilikçi malzeme örneği bulunduran malzeme kütüphanesi, disiplinler arası uzmanlarıyla verdiği danışmanlık hizmeti, güncel malzeme ve teknoloji araştırma raporları, tüm dünyadaki yenilikçi malzeme bilgilerine ulaşımı sağlayan online veritabanı ve bu alandaki tüm ilgililerin yakından takip ettiği eğitim programları ve yayınlarıyla bilim ve tasarım arasında köprü oluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları