25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marvel Evreni Facebookta
29 Mart 2012 Perşembe 23:01

Marvel Evreni Facebook'ta

Marvel’ın süper kahramanlarından esinlenen ilk sosyal oyununda Demir Adam, Thor, Kaptan Amerika, Hulk ve düzinelerce süper kahraman sizi bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Marvel Entertainment ve Disney Interactive Media Group (DIMG) Marvel’ın ikonik karakterlerinden esinlenerek yapılan ilk sosyal oyun Marvel: Avengers Alliance’ın, Facebook’ta yayında olduğunu açıkladı. Playdom tarafından geliştirilen Marvel: Avengers Alliance, oyunseverlere birçok tanıdık Marvel süper kahramanı ve kötü adamının yer aldığı bir dövüş RPG’si deneyimi yaşatıyor.

Disney Interactive Media Group Sosyal Oyunlar Başkan Yardımcısı John Spinale konuyla ilgili şöyle diyor: “Marvel: Avengers Alliance, hem oyun severlerin hem de süper kahraman hayranlarının ilgisini çekmek için  destansı Marvel karakterleri ile, Playdom’ın sektörün önde gelen oyun mekaniklerini birleştiriyor. Bu oyunla birlikte Disney, dünyanın en büyük eğlence markalarından birini sosyal medyaya taşıyor ve milyonlarca hayrana, sevdikleri karakterlerle etkileşime geçmek için yepyeni bir fırsat sunuyor.”

Marvel’ın Oyun Üretimi Bölümü Başkan Yardımcısı TQ Jefferson: “Playdom’la iş birliği yaparak Marvel süper kahramanlarının olduğu bir Facebook oyunu yaratarak bir çığır açtığımız için çok heyecanlıyız. Marvel’ın bir numaralı takımı The Avengers’ın (Yenilmezler’in), kahramanlarımızın geri kalanına öncülük ettiği bu destansı oyun sayesinde daha önce hiç yapmadığımız bir şekilde hayranlarımıza ve oyunseverlere ulaşıyoruz. Marvel oyunlarının geleceği şimdi başlıyor.” dedi.

Birçok ikonik Marvel karakterinin yer aldığı Marvel: Avengers Alliance, oyunculara hiçbir sosyal oyunda görülmemiş şekilde taktiksel, sıra tabanlı bir dövüş deneyimi sunuyor. Oynayanlar, Marvel’ın Demir Adam, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Şahin Göz ve Kara Dul gibi birçok tanınmış Marvel karakteriyle oynama fırsatı buluyor. Oyuncular, kahramanların benzersiz özelliklerini aktif hâle getirmek için onları eğitebilir veya daha sonra onlara özellik ekleyebilir; aynı zamanda birebir mücadelede birbirlerine karşı dövüşebilir, sosyal medya ortamındaki arkadaşlarıyla süper güçler kullanarak hesaplaşabilirler.

Marvel: Avengers Alliance, Manhattan’ı, Marvel’ın Pulse olarak bilinen en ölümcül kötü adamlarının saldırısına maruz bırakan galaksi çapında bir felaketin eşiğinde gerçekleşiyor. Oyuncular; Marvel Evreni’nin gizli casusluk ve barışı koruma teşkilatı olan S.H.I.E.L.D. ajanları oluyor. Görevleri de New York’u; Loki, DoctorDoom ve Magneto gibi düşmanların yanı sıra Hydra ve AIM gibi suç örgütlerinden korumak için süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurup onları yönetmek.

Önümüzdeki aylarda Marvel: Avengers Alliance yeni içeriklerle büyümeye devam edecek. Oyuncuları satın alabilecekleri yeni görevler, hikâyeler, süper kahramanlar, geliştirilmiş özellikler, yeni ekipmanlar, silahlar ve güçler bekliyor

Sosyal oyunseverler ve Marvel hayranları S.H.I.E.L.D’a katılıp hemen maceraya başlayabilir: facebook.com/avengersalliance.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları