17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marketingist Çalışmalara Başladı
21 Haziran 2008 Cumartesi 13:24

Marketingist Çalışmalara Başladı

25 - 28 Eylül 2008 tarihlerinde gerçekleştirilecek. marketingist'te bu senenin teması Herkes Gelecek olarak belirlendi.

Türkiye"nin pazarlama alanındaki tek fuarı olan marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı, 25 - 28 Eylül 2008 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi"nde gerçekleştirilecek. Yepyeni yapısıyla çalışmalarına başlayan marketingist, Herkes Gelecek teması ile bu sene en yaratıcı, en yenilikçi ve en teknolojik pazarlama ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi olan çözüm ve hizmetlerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Pazarlama sektörünün en prestijli etkinliği olan marketingist, gerek katılımcı gerekse ziyaretçilerin en doğru ve en etkin geri dönüşü alabilmesi amacıyla 4 özel bölümden oluşacak. Pazarlama alanında tanıtım araç ve hizmetlerinin yer alacağı promopark, baskı ve grafik tasarım hizmet ve uygulamalarına yönelik oluşturulan prographic, satış noktasında ürüne değer kazandıran hizmet ve uygulamalarının yer aldığı promar ve perakende için verimliliği artıran son çözümleri ve uygulamalarını içeren retailtech, pazarlama dünyasını Türkiye"nin ve dünyanın yeni trendleriyle tanıştırarak pazarlama profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlıyor.

marketingist, doğrudan pazarlama ajanslarından medyaya, reklam ajanslarından satış noktası sergileme ünitelerine, baskı hizmetlerinden perakende teknolojilerine tüm yeniliklerin sergilenmesinin yanısıra oluşturulacak zengin konferans programı ile de sektörde merak edilenlere ışık tutacak.

Pazarlamanın derin sularında yaşanan yenilikleri, yaratıcı çözümleri ve son teknolojileri bünyesinde toplayan marketingist , rasgele değil doğru sularda en etkin şekilde marka ve hizmetlerine yön vererek yenilikçi pazarlama anlayışının öncülerinden biri olmak isteyen katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları