23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marketingist 2007 20 Eylülde
09 Haziran 2007 Cumartesi 11:08

Marketingist 2007 20 Eylül'de

Pazarlama fuarı Marketingist 20 – 23 Eylül 2007 tarihlerinde.

Katılımcı firma sayısı, ziyaretçi sayısı ve fuar alanı olarak her yıl büyüme rekoru kıran marketingist bu yıl Fuar , Konferans ve Forum bölümlerinden oluşuyor. Fuar’ın 9 temel iş kolunu oluşturan;

▪ Pazarlama İletişimi
▪ Medya
▪ Ticari Fuarlar
▪ Etkinlik ve Ürün Hizmetleri
▪ Tanzim Teşhir
▪ Açıkhava Reklamcılığı
▪ Promosyon Ürünleri
▪ Etkileşimli Pazarlama
▪ Pazarlama Hizmetleri’nin

100’ü aşkın farklı ürün, hizmet ve uygulamalarını pazarlama profesyonelleri ile bir araya getiren marketingist, zengin seminer ve etkinlik programı ile bu yıl da, alışılagelmiş fuarlardan çok farklı iş platformu oluşturacak.

Markalaşmış Bir Organizasyon

Türk ekonomisini büyüterek geleceğe taşıyacak olan pazarlama profesyonelleri ile pazarlama araç, hizmet ve teknolojileri şirketlerini bir araya getirmek amacı ile yola çıkan marketingist, pazarlama karmasını daha etkin hale getirecek imkanları sunmaya devam ediyor.

Markalaşmış bir organizasyon olarak başarıyla geçen 3 yılın ardından, büyüyen hedefleri doğrultusunda yeni rekorlar kırmaya hazırlanan marketingist 4 günde 400 milyon dolarlık işlem hacmi hedefliyor.

Marketingist Konferansları

Yeni oyuncaklara hazır mısınız?

Marketing Türkiye Marketing & Management Institute (MMI) bu yıl ki marketingist Pazarlama Fuar ve Konferansı’nın ana temasını belirledi. Bu yıl ele alınacak konu, mikroskobik robotlarla, vücudun dolaşım sistemine girerek, nehirde dolaşan gemiler gibi damarlarımızda var olan yeni trend “Nano-marketing”!
Maddenin hücrelerine inen, yakın gelecekte tüm dünyanın sanayi kollarına ve insan hayatının her yönüne yön verecek bu pazarlama buluşu yeni çağın da pazarlama bilimi aynı zamanda. Bu kavram, hem eğitim hem de tartışma konusu olarak 20-23 Eylül 2007 tarihinde TÜYAP Beylikdüzü'nde gerçekleşecek marketingist’te ana tema olarak da tartışılacak.

Teknolojinin pazarlama ağında yeni bir dönem olarak karşımıza çıkan Nano-marketing için markalar neler yapıyor? Markalar adına yeni pazarlama unsurları neler? Mevcut sektörler, şirketler ve bu şirketlerin ürettiği ürün gruplarına neler olacak? Blog’lar, podcasting, RSS gibi teknolojilerle kişiselleşen hayatımız daha da kişiselleşmeye mi doğru gidiyor?

Tüm bu konuların tartışıldığı, zengin içeriklerle hazırlanan ve pazarlama profesyonellerini bir araya getirecek olan önemli pazarlama etkinliğinde Marketing Türkiye Marketing & Management Institute (MMI) reklamverenleri, markaları, reklamcıları, pazarlamacıları kısacası dünyanın pazar ekonomilerine yön veren bütün kollarını bir araya getiriyor.

marketingist Etkinlikleri Büyük İlgi Görüyor

marketingist bu yıl yine katılımcı ve ziyaretciler tarafından yoğun ilgi gören etkinliklerini fuar süresince gerçekleştirecek. Yeni girişimcilere yeni ufuklar açan Yeni Girişimciler Zirvesi’nde başarılı girişimcilik sırları ve uygun yatırım alanları paylaşılacak.

marketingist 2006’da ilk kez yapılan ve çok büyük ilgi gören Rekatlon, 2007’de de en dikkat çekici etkinliklerden biri olmaya aday. Rekatlon’da üniversitelerin en iyi reklam takımları, marketingist boyunca en iyi reklamı üretmek için çalışacak. Rekatlon, dünyada ilk kez denenen “gerçek zamanlı- gerçek müşterili” yarışma formatıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en başarılı pazarlama fikirlerine verilen Think Marketing ödülleri, sahiplerini yine marketingist’te bulacak. Yenilikçi Ürün, Yeni marka Yaratma, Devrimci Pazarlama Uygulaması kategorilerinde verilen Think Marketing Ödülleri ile pazarlamanın zirvesindekiler bu yıl da marketingist’te buluşacak.

Fuarcılık alanında uzman Tüyap İnterpro Fuarcılık A.Ş. (TİFAŞ) ve pazarlama dünyasına ışık tutan Marketing Türkiye Dergisi tarafından 20 – 23 Eylül 2007 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuar ve Konferansı’nın sektör üzerindeki etkisi ve katılımcı sayısı her geçen yıl artıyor. 2006 yılında 15.360 m2 lik alanda 315 firmayı ve 13.208 ziyaretçiyi ağarlayan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan marketingist, 2007 katılımcı sayısının 350’ ye ulaşmasını hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları