17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marka Tescilinde Kampanya
04 Kasım 2007 Pazar 14:14

Marka Tescilinde Kampanya

Adres Patent, marka veya patent başvurusu yaptıranlar için hediyeli bir kampanya başlattı.

Türkiye’nin önde gelen marka patent firması Adres Patent, marka tescil işlemleri hizmetinde yepyeni bir fırsat sunuyor. Firma İki adet marka veya bir adet patent başvurusu yaptıran herkese ücretsiz olarak Pırlanta Yüzük veya Navigasyon Cihazı hediye ediyor.

Adres Patent Genel Müdürü Av Ali Çavuşoğlu kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Firma olarak çok sayıda kampanya yaptık. Ancak böylesini ilk kez yapıyoruz” diyerek şu bilgileri verdi: “Marka tescilinde lider firmamız Adres Patent olarak kuyumculuk sektörünün marka firmalardan Yolaç Mücevherat'la özel bir anlaşma yaptık. Buna göre; müşterilerimizden her kim 2 marka tescili veya 1 patent tescili başvurusu yaptırdığında ücretsiz olarak pırlanta yüzük hediye edeceğiz. Pırlanta yüzük yerine Navtürk marka Navigasyon Cihazı isteyene de bu ürünü ücretsiz olarak vereceğiz. Marka tescili veya patent başvurusu yaptırmak isteyenler için bu kampanyamız büyük bir fırsattır.”

Tasarıma Ay-Yıldızlı Kolye

Genel Müdür Av. Çavuşoğlu, fırsatlar zincirinin sadece marka ve patent tescil işlemi ile sınırlı olmadığını belirterek diğer kampanyalar ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“2007 yılında marka ve patent başvurusunda Türkiye’yi lider ülkelerden yapmak için büyük gayret gösteren Adres Patent olarak, Tasarım Tescil Başvurusu yaptırmak isteyenleri de fırsatlardan mahrum etmedik. Buna göre bir adet tasarım başvurusu yaptıran veya 5 ülkeye kadar marka başvurusu veya bir adet Markajan (Marka takip” işlemi yaptıran herkese yine lider kuyumculuk firması Yolaç’tan ücretsiz olarak Ay-Yıldızlı Altın Kolye hediye edeceğiz.”

Fırsatı Kaçırmayın

2007 yıllının bitmesine çok az zaman kaldığını hatırlatan Av. Ali Çavuşoğlu, “2008 yılının ne getireceğini başvuru harçlarına zam gelip gelmeyeceği henüz açıklanmadı. Ancak vekil firmalar olarak bir zam beklentisi içindeyiz. O nedenle marka, patent ve tasarım tescili için başvuru yapmak isteyenler, hemen gelip başvuru işlemlerine başlasınlar. Hem hediyelerimizi alarak mutlu olsunlar hem de muhtemel zamlardan etkilenmesinler. İki yönden kazançlı olsunlar” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları