24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marka SoLoMo Platformu Türkiyede
14 Mart 2012 Çarşamba 11:08

Marka SoLoMo Platform'u Türkiye'de

Yerel arama alanında lider Yellow Medya, Lokasyon Bazlı Etkileşim Platformu olan yeni ürünü Marka SoLoMo’yu kullanıma sunuyor.

Yellow Medya, Lokasyon Bazlı Etkileşim Platformu olan yeni ürünü Marka SoLoMo’yu tanıttı. Marka SoLoMo, marka sahipleri ve iş ortakları dijital ajansların, satış noktası kanallarının tamamındaki sosyal, yerel ve mobil varlıklarını, iletişimlerini, etkileşimlerini ve işlemlerini tek bir arayüzden kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlayan bileşik bir platform.

Yellow Medya’nın temel faaliyetlerinin doğal bir uzantısı olan Marka SoLoMo Etkileşim Platformu, marka sahiplerinin, hem fiziksel hem de sanal satış noktalarının tümünün tek tek doğru olarak adreslendiğine, coğrafi konumlandırılmasının yapıldığına ve hedeflenen sosyal, lokal ve mobil platformlara yerleştirilen bir satış noktası envanteri veritabanında tutulduğuna emin olmalarını sağlıyor. Tüm istatistiki bilgi ve içerik yönetimine tek bir noktadan erişilebiliyor ve bu bilgi ve içerikler, kullanımı kolay Marka SoLoMo Etkileşim Platformu web arayüzü aracılığıyla kolaylıkla yönetilebiliyor.

Yellow Medya’nın firma listeleme, içerik paylaşımı ve yönetimi konularında Türkiye’de lider konumda bulunduğunu söyleyen Genel Müdür Trevor Nadeau, “Firma adresi doğrulama, coğrafi konumlandırma, kategorilere ayırma ve marka ile bağdaştırma, 720 binin üzerinde firmanın bulunduğu Yellow Medya veritabanını dört yıl içinde oluştururken geliştirdiğimiz becerilerimiz oldu. Marka SoLoMo konsepti, Yellow Medya’nın hâlihazırda birkaç yıldır yapmakta olduğu bir şey diyebiliriz. Tüm dünyada adından söz edilen pazarlama konsepti SoLoMo, ‘Marka SoLoMo’ şeklini alarak hizmetimize güzel bir isim de vermiş oldu” diye konuştu.

Yellow Medya’nın içerik paylaşımı, yönetimi ve uyumlama konusundaki iş ortakları Google, foursquare, TomTom, Nokia Location & Commerce, NAVTEQ (bir Nokia şirketi), TripAdvisor ve Yandex’tir. Yellow Medya, on binlerce online ve mobil marka varlık noktasından bekleneni yerine getirmek üzere, dünyanın önde gelen web sitesi, mobil site ve online varlık geliştirme şirketlerinden vSplash Techlabs ile de iş ortağı olarak çalışmaktadır.

“Yellow Medya ile olan iş ortaklığımız, dünyanın en hızlı büyümekte olan ve dijital gelişmelere açık pazarlarından birinde hizmetlerimizi sunma fırsatı veriyor” diye konuşan vSplash Techlabs CEO ve Kurucusu Umesh Tibrewal sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’deki tüketicilerin çoğunluğunu genç, teknolojiyi takip eden ve marka farkındalığına sahip bir kitle oluşturuyor. Sayıları her geçen gün artan markalar için, rekabetin bu denli yoğun olduğu bir ortamda satış ve hizmet noktalarının bulunabilir olması, dünyanın en hızlı büyüyen ikinci ekonomisinde tutunabilmek için bir zorunluluktur.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları