27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marka 2007 Konuşmacıları Açıklanıyor
22 Ekim 2007 Pazartesi 11:28

Marka 2007 Konuşmacıları Açıklanıyor

Yürekli tarafından bu yıl 8.si düzenlenen MARKA Konferansı tüm hızıyla olağanüstü bir buluşmaya hazırlanıyor.

Yürekli tarafından bu yıl 8.si düzenlenen MARKA Konferansı tüm hızıyla olağanüstü bir buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’den ve dünyadan birçok güçlü markayı bir araya getirecek MARKA 2007’deki konuşmacılar bu sene de iş dünyasının gündemine oturacak.

Her geçen sene etkileyici konuşmacıları ve iz bırakan konuları ile çıtasını biraz daha yükselten Türkiye’nin en güçlü platformlarından MARKA Konferansı, 13 -14 Aralık 2007 tarihlerinde Çırağan Palace Kempsinki’de sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor… Birbirinden renkli, şaşırtıcı ve alışılmadık sunumları ile MARKA 2007’nin bu yılki moderatörü de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi BJ Cunningham olacak. Yürekli tarafından gerçekleştirilen ve her yıl Türkiye’nin gündemini değiştiren konuşmacılarıyla dikkat çeken konferansta; bu yıl katılımı kesinleşen isimler açıklanmaya başlandı. İşte MARKA 2007’de açıklanan ilk 4 isim…

Kenneth Cole MARKA 2007’de!

Marka 2007’nin ilk açıklanan ismi, Kenneth Cole. Devleşen bir perakende imparatorluğunun ve dahiyane satış fikirlerinin yaratıcısı Cole, AIDS ve evsizler için liderlik yaptığı örnek projeler ile markasının değerini arttıran bir işkolik, bir hayırsever. Marka 2007’ye ana sponsor World’ün özel davetlisi olarak katılacak Amerikalı ünlü tasarımcı ve işadamı Kenneth Cole; konferansta markaların yaratıcı, kârlı, toplumsal bilinci yüksek iş modelleriyle yönetilmesinin arkasındaki sağlam temelleri anlatacak. Cole, Marka 2007’ye özel sunumunda; başarma azmini, içgüdülerini ve ruhunu kullanarak nasıl bir perakende devi olduğuna ve Kenneth Cole Productions markasının önlenemeyen yükselişine de değinecek.

O konuştuğunda tüm moda dünyası dinliyor...

Konuşmaya başladığı zaman Giorgio Armani, Michael Kors, Calvin Klein gibi isimlerin susarak not almaya başladığı tasarım direktörü, trend tahmincisi ve ürün geliştirme dehası olarak tüm dünyada tanınan Barbara Kennington, MARKA 2007’de 2008/2009 trend raporunu açıklıyor. Yayınladığı trend analizleriyle dünya moda ve tasarım endüstrisini peşinden sürükleyen Kennington, şimdilerde tüm hünerini kurulma aşamasından dahil olduğu ve halen de kreatif direktörlüğünü yaptığı, dünyanın en güçlü trend haber portalı WGSN’de sergilemeye devam ediyor. Kennington, konferanstaki sunumunda markaların peşinden sürükleneceği yepyeni kavramsal gelişmeleri anlatacak.

Beynin doğası Marka 2007’de...

Günümüzün en tanınmış Avrupalı Tibet rahipleri arasında yer alan, relativite, algı, bilinç, düşünce, mutluluk gibi kavramları Budizm bakış açısıyla inceleyen Lama Shenphen Rinpoche, MARKA 2007’yi unutulmaz bir düşünce ayinine dönüştürecek. İsimler, etiketler ve madde bugün içinde yaşadığımız dünyanın vazgeçilmez gerçekleri. Tüm bunların olmadığını hayal ettiğimiz zaman ise yepyeni bir yolculuk başlıyor: Boşluk… Lama Shenphen Rinpoche, MARKA 2007’de yepyeni paradigmalar oluşturacak.

Tüketici-marka ilişkisinde hipnoz

Bu senenin şimdilik açıklanan son konuğu İngiltere’nin en önemli markalarına sunduğu pazarlama ve iletişim çözümleriyle birçok uluslararası ödül kazanmış olan Jim Brackin. Güçlü kariyer çizgisinin yanı sıra İngiltere’nin sayılı hipnoterapistleri ve NLP uzmanları arasında yer alan Brackin; sunumunda hipnoz, bilinçaltı, davranış psikolojisi ve iletişim araçları bir araya geldiğinde tüketici-marka ilişkisinde nasıl mucizevi etkiler yaratıldığını paylaşacak. Konferanstaki katılımcılara deneysel bir hipnoterapi seansı deneyimi yaşatacak olan Brackin’ın amacı yepyeni bir perspektifle marka ve tüketici arasındaki ilişkiye açıklama getirmek.

Yürekli tarafından 8 yıldır düzenlenen ve her yıl 1000’in üzerinde üst düzey yöneticinin izlediği MARKA 2007 uluslararası bir konferans olma niteliğine sahiptir. Daha birçok ünlü isim ve sürprizler, etkileyici ve heyecan verici konular, markaların peşinden sürükleneceği yepyeni kavramsal gelişmeler, şaşırtıcı bilgiler ve fark yaratacak ipuçları ile iş dünyasının gündemine oturacak MARKA 2007’ye şimdiden yerinizi ayırtın.

Konferans kayıt için
Yürekli http://www.yurekli.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları