23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MAID 7X24 ile Günlük Ev Temizliği
24 Eylül 2008 Çarşamba 13:11

MAID 7X24 ile Günlük Ev Temizliği

Günlük ev temizliği hizmeti MAID 7X24, profesyonel bir yaklaşımla gündelikçi bulma telaşından kurtarıyor.

Gündelik temizliğe gelen çalışanınızla ilgili sorunlarınız mı var? Zamanında gelmiyor, zamanında gelse bile sabah kahvesini televizyon karşısında içerek canınızı sıkıyor, camları silerken yüreğinizi ağzınıza getiriyor, işleri üstünkörü yapıyor ve her hafta daha fazla para mı istiyor? Ama ne yazık ki daha iyisini ya da güvenilir olanını bulamam diye de farklı bir arayışa girmekten çekiniyor musunuz? Artık bu konuda endişe etmenize hiç gerek yok… 444 7 724 numaralı telefondan HİZMET 7X24 çağrı merkezini arayarak gündelik temizlik işlemleriniz için MAID 7X24"ün profesyonel ekibinden yardım alabilirsiniz.

Standart üniformasını giymiş, eldiven, galoş ve bone kullanan özel görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti olan MAID 7X24, profesyonel bir yaklaşımla sizleri "gündelikçi bulma" telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış MAID 7X24 görevlileri, tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri ambalajından sizin yanınızda çıkartıyor ve yalnızca o gün kullanıyor.

MAID 7X24 hizmetinden yararlandığınızda, tam anlamıyla profesyonel bir temizlik hizmeti alıyorsunuz. Evinize gelen temizlik görevlisi, o gün kullanacağı tek seferlik temizlik kimyasalları ve sünger ya da bez gibi sarf malzemelerini yanında getiriyor, temizlik bittikten sonra da bilginiz dahilinde çöpe atılıyor. Üstelik temizlik hizmetini almış olduğu eğitimin standartları dahilinde yerine getiriyor. Camlarınız ise gün içerisinde ayrıca gelen profesyonel bir cam teknisyeni tarafından ve emniyet kemeri kullanılarak siliniyor. Böylece siz de herhangi bir endişe yaşamıyor, sorumluluk üstlenmiyorsunuz. Ayrıca MAID 7X24"ten hizmet aldığınızda özel olarak yemek hazırlamak zorunda da kalmıyorsunuz, çünkü temizlik görevlisi kendi yemeğini yanında getiriyor.

MAID 7X24 hizmeti kapsamında 120 metrekareye kadar olan evler için hizmet bedeli KDV dahil 130 YTL"den başlıyor. İlave her metrekare için ise 1 YTL alınıyor. MAID 7X24"te temizlik ücretini kredi kartı, banka kartı veya havale ile ödeyebiliyorsunuz. Temizlik yapılacak evlere istenildiği takdirde aynı anda iki ya da daha fazla temizlik görevlisi de çağırılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için 444 7 724

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları