16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
M-GENden Ücretsiz Wellness Değerlendirmesi
10 Temmuz 2007 Salı 17:31

M-GEN'den Ücretsiz Wellness Değerlendirmesi

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi tarafından sunulan ücretsiz wellness değerlendirmesi, kişilerin kendilerini daha iyi hissedip, daha iyi görünmeleri için öneriler sunan bir program.

Sınav sonuçları ve iş beklentileri olumlu gelişmeyen, bu konularda kararsızlık, belirsizlik ve mutsuzluk yaşayan bireylerin yaşamlarını düzenlemek için en ideal zamanlardan biri de yaz ayları. M-GEN Gelecek Planlama Merkezi, yaz dönemini kişisel gelecek planlamasını yaparak değerlendirmek isteyen bireylere çok özel bir fırsat sunuyor.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu Ufuk Tarhan, tatillerini, uzun ve temposu nispeten düşmüş yaz günlerini kişisel geleceklerini planlayarak değerlendiren bireylerin, kışa ve aslında geleceğe daha sağlıklı adımlarla yürüyeceklerini söylüyor. Tarhan, merkezde sunulan ücretsiz wellness değerlendirmesinin bireyler için önemli bir fırsat olduğunu belirtiyor.

Ne Yapılıyor?

M-GEN’de Kişisel Planlama Çalışmaları minimum 1,5 saatlik bire bir mentorluk seansları, Kişisel Gelecek Planlaması Nedir, Nasıl Yapılır? konulu seminerler ise minimum 2 saatlik ve en az 6 kişilik grup çalışmaları halinde yapılıyor.

M-GEN çalışmalarına katılan bireyler, planlamasını yapmak istedikleri dönemler için gelecek planlarını oluşturup, gerektiğinde bunları revize etmeyi öğreniyor; bu konuda farkındalık geliştiriyorlar.

Çalışmalarda, Dr. Wheelwright’ın özellikle ABD ve İngiltere’de yaygınlaşmakta olan kişisel gelecek planlama yaklaşımı kullanılıyor. Bu program, Türkiye’de ilk kez ve sadece M-GEN Gelecek Planlama Merkezi’nde uygulanıyor.

Wellness değerlendirmesi, kişilerin özellikle beslenme alışkanlıkları ve yaşam koşulları açısından ne durumda olduklarını belirleyen ve kendilerini daha iyi hissedip, daha iyi görünmelerini sağlayacak aşağı yukarı kilo kontrol önerileri de sunan bir program. Yaz aylarında M-GEN çalışmalarına katılanlar, hediye olarak bu değerlendirmeyi de yaptırabilecekler.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Çalışmaları

Konu: Kişisel Gelecek Planlaması Nedir, Nasıl Yapılır?

Yer: Etiler - EGL Laboratuvarı 1: Nispetiye Cad. Yıldız Çiçeği Sok. No: 10/1 - Hafta içi ve hafta sonu
Gruplar için: Okalip Toplantı Merkezi Mecidiyeköy veya işyerlerinin kendi ortamları - Hafta sonu

Saat:

Hafta içi : 19.00-22.00
Hafta sonu : 13.00-18.00

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları