18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lojistik Sektörü Koç Üniversitesinde Buluştu
10 Mart 2011 Perşembe 13:00

Lojistik Sektörü Koç Üniversitesi'nde Buluştu

Koç Üniversitesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Günleri'nde sektörün önde gelen isimleri bir araya geldi.

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Koç Üniversitesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Günleri - KULOG'11 sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla 4 Mart 2011 Cuma günü, Sevgi Gönül Kültür Merkezi"nde gerçekleşti.

Dünyada ve ülkemizde hızla büyüyen lojistik sektörünün nabzını tutmayı ve sektörün önde gelen isimleri ile henüz yolun başında olan öğrencileri buluşturmayı amaçlayan etkinlik, 4 Mart 2011, Cuma günü Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi"nde gerçekleşti. KULOG"11 kapsamında Koç Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra bu alanda kariyer hedefleyen ve lojistiğe ilgi duyan diğer üniversitelerden katılımcılar da yer aldı.

Bu yıl altıncısı düzenlenen Koç Üniversitesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Günleri"ne Omsan Lojistik, UPS sektörün öncü firmalarının yanı sıra Coca Cola, Ford Otosan ve Vestel gibi operasyonlarında lojistik önemli yer tutan uluslararası markalar KULOG"11 etkinliğinde yer aldı.

KULOG"11"de Vestel Teknoloji Üretim ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Şeref Hamarat, Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, Coca Cola İçecek Tedarik Zinciri Planlama Müdürü Mutlu Ocak, Ford Otosan Satın Alma Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Kabatepe, UPS Türkiye Genel Müdürü Haluk Ündeğer, deneyimlerini üniversite öğrencileri ile paylaştı.

Ana teması lojistik sektöründeki iş gücü, hizmet kalitesi yönetimi ve lojistik sektöründeki kariyer aşamaları olarak belirlenen KULOG"11 etkinliğinde tedarik zinciri ve operasyonel yönetim, lojistik ile yaşanan globalleşme konuları işlendi.

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu"nun düzenlediği ilk beş yılda 21 farklı üniversiteden 1500"ü aşkın öğrenciyi ağırlayan Koç Üniversitesi Lojistik Günleri"ne bu sene katılım 350"yi aştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları