23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LOGO Yazılım, E-Güven İşbirliği
09 Haziran 2008 Pazartesi 16:18

LOGO Yazılım, E-Güven İşbirliği

LOGO, E-GÜVEN ile işbirliğine giderek e-imza uygulamasına geçiyor.

LOGO, e-devlet dönüşüm sürecinde önemli bir adım atarak e-imza uygulamasına geçiyor. Firma, bu doğrultuda, e-imza çalışmalarının Türkiye"deki öncülüğünü yapan E-GÜVEN ile işbirliği yapıyor. Türkiye"nin ilk Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) olan E-GÜVEN"in sunduğu e-imza hizmeti ile birlikte LOGO Yazılım, bayileri arasındaki iletişimi hızlı ve daha güvenli hale getirmeyi amaçlıyor.

E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, yapılan işbirliği ile ilgili şunları söylüyor: "E-imza artık hayatımızın birçok alanında kullanılıyor. Elektronik imzanın gerek maliyet gerekse uygulamadaki katkılarını fark eden firmalar da, kendi iş süreçlerini e-imzalı hale getirmek için çalışmalar yapıyorlar. LOGO Yazılım bu konuda da öncülük ederek, bayileri ile elektronik ortamda kurduğu iletişimde e-imza dönemini başlatıyor. Bu proje ile önce bayilerin, ardından da tüm LOGO kullanıcılarının e-imza sahibi olmaları hedefleniyor. E-imza çalışmalarının öncü kuruluşu E-GÜVEN ve Türk yazılım pazarının lider ismi LOGO arasındaki bu işbirliği, Türkiye"nin e-iş süreçlerine geçişine çok değerli katkılar sağlayacaktır."

LOGO Yazılım CEO"su Ali GÜVEN ise, görüşlerini şöyle ifade ediyor: "Türk yazılım sektöründe her zaman ilklere imza atan LOGO, bu kez de E-GÜVEN ile işbirliğine giderek, Türkiye"yi elektronik ortama taşıyacak çok önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Bayileriyle oluşturduğu güçlü sinerji sayesinde LOGO, e-imzanın günlük yaşamın bir parçası hale gelmesini hızlandıracaktır. İnovasyonu misyon edinen şirketimiz, ülkemizin içinde bulunduğu e-devlet dönüşüm sürecinde gerçekleştirilecek projelerde yer almaya ve bu doğrultuda stratejik işbirlikleri yapmaya devam edecektir."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları