26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Logitechten G9 Laser Mouse
19 Aralık 2007 Çarşamba 12:04

Logitech'ten G9 Laser Mouse

G9 Mouse, Ayarlanabilir tutma noktalarının yanısıra Onboard Hafıza, LED ışıkları ve DPI ve ağırlığı ayarlanabilir klavye tablası özelliklerine sahip.

Logitech® oyunculara özel mouse"u G9 Laser Mouse kişiselleştirme özelliklerini en üst seviyeye taşıyarak kullanıcılara mouse"un üzerindeki her parçayı değiştirme imkanı sunuyor.

Oyuncular kablolu G9 mouse ile değiştirilebilir tutuş şekli, 200"den 3200"e kadar uzanan yüksek dpi tam-hız USB lazer izleme, onboard hafıza profilleme sistemi, ayarlanabilir ağırlık ve rengi değiştirilebilir LED ışıklarıyla Logitech"in geçen yıl tanıttığı yüksek hıza sahip MicroGear™ Precision Scroll Wheel gibi özellikleri sayesinde oyunların keyfini çıkaracaklar.

G9"u değerlendiren Logitech Kontrol Cihazları Birimi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rory Dooley: "Profesyonel atletler gibi, PC oyuncularının da vücut şekillerine ve kişisel oyun tarzlarına uygun ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Oyuncular bize sürekli en yüksek performans sağlamak için kullandıkları ürünü kendilerine göre ayarlamaktan hoşlandıklarını söylüyorlar. G9 Laser Mouse"u bu amaca hizmet etmek için tasarladık" dedi.

Maksimum Kişiselleştirme ve Performans Özellikleri Bir Arada

Oyunculara kendileri için en uygun seçeneği bulmalarına yardımcı olmak için, Logitech G9 mouse bir çok ayarlanabilir özelliğe sahip. Bunlar arasında iki adet değiştirilebilir kavrama şekli mevcut: Wide-Load grip ve Precision grip. En uzun oyunlarda bile konfor sunmak için tasarlanan Wide-Load grip tamamlayıcı bir şekil ve yumuşak bir dokunuşla saten hissi sunarken Precision grip"in kullandığı DryGrip™ teknolojisi ve kompakt tasarımı daha keskin parmak ucu kontrolü ve her iki elle daha uygun bir kavrama imkanı sunuyor. Logitech gelecek günlerde başka kavrama şekilleri de sunmayı planlıyor.

Oyuncuların kendilerini daha rahat hissetmeleri için G9 mouse ayarlanabilir ağırlık ve ağırlık dağılımı gibi özellikleri bulunuyor. Yenilikçi ağırlık ayarlama sistemi, mouse"un kendi ağırlığına maksimum 28 gram"a kadar farklı ağırlıklar ekleyerek oyuncuların yüzlerce ağırlık ayarından birini seçmelerini mümkün kılıyor. Oyuncular toplamda 8 ayrı ağırlık arasından seçim yapabiliyorlar. Küçük ağırlık kutusu G9 mouse"un altına rahatça oturuyor ve kolayca açılıp, ayarlanarak sadece bir kaç dakika içinde tekrar yerine takılıyor.

Oyuncular yeni Logitech® SetPoint™ yazılımının 5.0 versiyonunu kullanarak mouse"ları için yeni profiller oluşturabilirler. Ve mouse"un üzerinde bulunan hafızayla oyuncular kişiselleştirdikleri ayarları her yere taşıyabilirler. Artık oyuncuların kullandığı bilgisayarı her değiştirdiğinde SetPoint yazılımını tekrar yüklemesine gerek kalmayacak. Onun yerine, özelleştirilmiş klavye macroları, dpi ayarları ve LED renk ayarları dahil beş kadar profil dışarıda oyun oynamak için mouse"a yüklenebiliyor. G9 mouse kaydedilen oyun profilini otomatik olarak tanıyor ve oyuncular manuel olarak mouse"un üzerinde bulunan düğmeyi kullanarak profil ayarlarını kontrol edebiliyor. Oyuncular aynı zamanda her bir profile bağlanabilen birçok LED rengi seçeneğinden birini seçip böylece mouse"un görüntüsünü PC"yle uyumlu bir hale getirebiliyorlar. LED ışıkları kullanımda olduğunda mouse"un dpi ayarını ve profil ayarlarını gösteriyor.

400 ile 2000 dpi arasında tarama çözünürlüğü sunan diğer oyun mouse"larından farklı olarak, G9 mouse daha hızlı ve keskin imleç denetimi için 3200 dpi, ya da pixel-keskinliğinde kontrol gerektiren oyunlar için 200 dpi çözünürlükte kullanılabiliyor.

G9 laser mouse"un bir diğer özelliği ise Logitech"in geçtiğimiz yıl Logitech® MX™ Revolution cordless laser mouse"la birlikte tanıttığı MicroGear Precision Scroll Wheel. Mouse"un altındaki geçiş mekanizmasını kullanarak, oyuncular silah seçimi için mükemmel olan keskin click-to-click kaydırma ya da neredeyse hiç sürtünmesiz yüksek hızlı kaydırma imkanına kavuşuyor.

Logitech G9 Satış Fiyatı: 119 USD + KDV

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları