07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lobby PR, 20.Yılına Yeni Yüzüyle Giriyor
11 Ocak 2012 Çarşamba 15:31

Lobby PR, 20.Yılına Yeni Yüzüyle Giriyor

1992 yılında Ünal Uzun tarafından kurulan ve halen Türkiye’de halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren ilk beş firma arasında yer alan Lobby PR, kuruluşunun 20. yılını yeni yüzüyle kutluyor

1992 yılında Ünal Uzun tarafından kurulan ve halkla ilişkiler alanında profesyonel anlamda hizmet veren ilk 5 şirketten biri olan Lobby PR 20. yılına yeni logo ve web sitesiyle giriyor.
Idemama.com adlı tasarım sitesinin açtığı yarışmaya gelen projeler arasından elenerek seçilen yeni Lobby logosu, kurum ile özdeşleşen gri rengin, verimliliği ve başarıyı sembolize eden lacivert renkle buluştuğu modern bir tasarıma sahip.

Yirminci yaşı için gerçekleştirdiği yenilikler kapsamında web sitesinin de ara yüzünü yenileyen IPRA Üyesi Lobby PR adına konuşan Lobby Halkla İlişkiler Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Uzun, “Halkla ilişkiler sektöründe 20 yılda elde ettiğimiz deneyimle, gelişen kurumsal yapımız ve güçlü ekibimizle sektörümüze değer yaratmak için ilk günkü heyecanla yolumuza devam etmekteyiz” dedi.

Geleceğe güvenle yürüyen her şirket gibi temel değerlerini muhafaza ederek, sürekli gelişim ve değişimin başarının anahtarı olduğunun bilincinde olduklarını vurgulayan Ünal Uzun, “Bu anlayışımızın bir sonucu olarak, 20. yılımız vesilesiyle yenilenen logomuz ve kurumsal kimliğimizle ilk kez karşınıza çıkmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en büyük gücü; çalışmalarımızı takip eden, destekleyen, bizlerle iş ortaklığı içinde olan siz değerli dostlarımızdan alacağımıza inancımız tamdır” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları