25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Liselerarası Dans Yarışması Yapılıyor
07 Nisan 2012 Cumartesi 18:47

Liselerarası Dans Yarışması Yapılıyor

Sabancı Üniversitesi Dans Kulübü SUDance İstanbul genelinde Liselerarası Dans Yarışması gerçekleştiriyor.

Sabancı Üniversitesi’nin en köklü ve aktif kulüplerinden SUDance liselileri düzenledikleri yarışma ile dansa davet ediyor. Proje Lise – Üniversitesi etkileşimi ve yarışma teması bakımından bir ilk niteliğinde. İstanbul genelinde 8 lisenin katılacağı Liselerarası Dans Yarışması 14 Nisan 2012 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla’daki kampüsünde gerçekleşecek.

İstanbul’dan yarışmaya katılacak 15 lisenin öğrencileri Latin (cha cha, rumba, rock’n roll, samba, salsa vb.), Hip- hop, Tango ve Modern dans türlerindeki gösterileriyle katılacağı yarışma ile bir üniversite sahnesinde performans yapabilme şansı elde etmenin yanı sıra, liselerde dansı teşvik edecekler. Yarışmada birinci olacak takım veya öğrenci, Sabancı Üniversitesi’nin geleneksel dans festivalinde sahne alacak. SUDance, Liselerarası Dans Yarışması’nı bir gelenek olarak her yıl gerçekleştirmeyi planlıyor.

Jüri dans şampiyonlarından oluşuyor
Yarışmanın jüri üyeleri ise dans şampiyonlarından oluşuyor; Seda Arıgül (2012 Türkiye Latin Şampiyonu), Erhan Kuş  (2012 Türkiye Latin Şampiyonu), Fulya Leylek, Özhan Leylek, İzmir Tenim
Sabancı Üniversitesi Liselerarası Dans Yarışması
Tarih: 14 Nisan 2012 Cumartesi
Yer: Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları