23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Linux Bilgi Teknolojisi Uzmanları Yetiştiriyor
21 Şubat 2012 Salı 12:14

Linux Bilgi Teknolojisi Uzmanları Yetiştiriyor

Sahip olduğu eğitim politikası ve birikim ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir gelecek sunan Bilişim Eğitim Merkezi, alanında sürdürdüğü 12 başarılı yılın deneyimini paylaşmaya devam ediyor.

Linux, çökme sorunun olmaması ve açık kaynak kodlu yapısıyla programcılar tarafından rahatlıkla geliştirilebiliyor. Yüksek performansı ve lisansın ücretsiz oluşu gibi özellikleriyle bilgi teknolojileri sektöründe çalışan herkesin öğrenmesi gereken bir işletim sistemi olarak kabul görüyor.

BEM’den alacağınız Linux eğitimi kapsamında Linux İşletim Sistemi’nin kurulumu, yönetilmesi, yapılandırılması ve geliştirilmesi konularında uzmanlaşarak gerekli tüm sistem yapılandırma süreçlerine hâkim olacaksınız. Linux Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak çalışma hayatında proje üretir hale gelecek, mail server özellikleri ile mail yönetimini güvenli bir şekilde yürütebileceksiniz. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgi için BilisimEgitim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Ankara, Bursa, Eskişehir ve Konya Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla hizmet veriyor. Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapısıyla eğitimlerinde ilgili yazılımların en güncel versiyonlarını kullanarak öğrencilerine koşulsuz Öğretme Garantisi sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları