25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LGnin Dizayn Stratejisi MWC 2012de Açıklanacak
24 Şubat 2012 Cuma 18:17

LG'nin Dizayn Stratejisi MWC 2012'de Açıklanacak

LG uzun yıllar boyunca geliştirdiği dizayn felsefesini ürettiği yeni stil sahibi akıllı telefonlar sayesinde bir üst seviyeye taşıyor.

L-Style, stilinde gizlediği detaylar sayesinde zamanla eskimeyen eşsiz bir görüntü ortaya koyuyor. LG'nin daha önce piyasaya sürdüğü Chocolate ve Shine gibi Black Label Serisi telefonlardan elde edilen başarının ardından LG’nin dizayn konusundaki iddiası ve liderliği pekişiyor.

LG Mobil İletişim Bölüm Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park’ın açıklamalarına göre dizayn bir telefonu seçmemizi sağlayan en önemli etken: “Telefon seçimlerinde müşterilerimiz için seçimlerini etkileyen en önemli faktörlerden biri de telefonun dizaynıdır. Akıllı telefon kullanımının artmasıyla biz de bazen daha fonksiyonel dizaynlar yaratmaya çalışıyoruz. Fakat  L-Style sayesinde LG olarak köklerimize geri dönüyor ve ürünlerimizin müşterilerimizin hayat şartlarına nasıl uyum sağlayacağına odaklanıyoruz. ”

L-Style’ın dizayn felsefesi beş estetik elementten oluşuyor: Rahat bir hayat tercih edenler için Modern Square Style, daha ince görüntü isteyenler için Floating Mass Technology, kullanımı kolay bir tuş düzeni için Seamless Layout, metalik desenleri vurgulayan Harmonized Designe Contrast ve duyuları harekete geçiren Sensuous Slim Shape ile ister istemez herkesin dikkatini çekecek.

MWC’de bu sene L-Style stilini yansıtan 3 yeni akıllı telefon sunulacak. 3.2 inçlik ekranıyla Optimus L3 ilk defa Mart ayı içerisinde Avrupa’da piyasaya sürülecek. Bu telefonun ardından Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile uyumlu, 4.0 inç ekrana sahip Optimus L7 4.3 inçlik ekranlarıyla piyasada olacak. Telefonların Türkiye’ye geliş zamanları henüz belirlenmedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları