23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LGden Garanti Bankası Uygulaması
07 Şubat 2012 Salı 16:14

LG'den Garanti Bankası Uygulaması

LG, Smart TV’lerine Garanti Bankası uygulaması ekleyerek, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan finans dünyasına ulaşım hizmeti sunuyor.

Teknolojiyi sadeleştirip kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya ve zenginleştirmeye öncelik veren LG Electronics, Smart TV Premium Menü’süne Garanti Bankası uygulamasını da ekledi. Mobilturk tarafından Boğaziçi Üniversitesi Teknopark’ta geliştirilen uygulama sayesinde evinizden çıkmadan tüm finans dünyasına hakim olabilecek ve iş hayatınızı koltuğunuzdan kalkmadan şekillendirebileceksiniz.

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, Garanti Bankası ile yapılan işbirliği hakkında “Teknolojinin lider markası olarak, bankacılık sektörünün öncü firmalarından Garanti Bankası ile böyle bir işbirliği gerçekleştirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz. Smart TV teknolojisi her geçen gün ilerliyor, eklenen uygulamaların sayısı artıyor. LG Smart Cinema 3D TV’ler ile kullanıcılar, sevdikleri programları, uygulamaları, özel içerikleri de dahil olmak üzere her şeyi kontrol etmek için işaretliyor, tıklıyor ve oynatıyor. İçeriği her geçen gün zenginleştirilen LG Smart TV’lerimizle 2012 yılında yüksek bir pazar payına sahip olmayı hedefliyoruz. Ayrıca Garanti Bankası ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında tüketicilerimizi memnun edecek yeni uygulamalar geliştirmeye de devam edeceğiz” dedi.

LG Smart TV’lere eklenen Garanti Bankası Uygulamasının hayatınıza girmesi için tek yapmanız gereken, uygulamayı LG Smart TV Premium Menü’sünden sihirli kumandanız ile seçmek ve yönetmek.

LG Smart TV Garanti Bankası uygulaması sayesinde; kur bilgilerine tek tuş ile ulaşabilecek, en çok artan ve en çok azalan 10 hisse senedinin oranlarının yüzdelerine bakıp, değişimleri grafiklerle görebilecek ve günün piyasa yorumlarını izleyebileceksiniz.

Böylece finans haberlerine ulaşabilmek için televizyonda haberleri beklemek, yavaş internet bağlantısı yüzünden saatlerinizi bilgisayar başında geçirmek zorunda kalmayacaksınız. Tek yapmanız gereken sihirli kumandanızı yönetmek!

LG Smart TV ile yapabilecekleriniz sadece bununla da sınırlı değil. Smart TV’nizden sosyal paylaşım ağlarına girebildiğiniz gibi, her geçen gün zenginleşen Smart Menü’den müzik programlarını indirebilecek, hatta ilerleyen zamanlarda yemek siparişi bile verebileceksiniz. Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanan Smart Menü, LG Smart TV’nin ana menüsüdür ve size istediğiniz her şeye kolayca ulaşma imkanı sağlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları