25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LG Televizyonları TMMEde Lider
29 Mart 2012 Perşembe 15:44

LG Televizyonları TMME'de Lider

LG, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasında lider kuruluşlar arasında yer aldı.

Dünyanın önde gelen tüketici elektroniği markası LG, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasında lider kuruluşlar arasında yerini aldı. Teknoloji alanında rakiplerini geride bırakan LG, müşteri memnuniyeti açısından kullanıcılardan tam not aldı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma şirketi KA Araştırma Limited tarafından yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME)’nde 81 vilayette ve 11 bin 479 müşteri görüşmesi ile bilgisayar destekli telefon anketi (CATI) yapıldı.

TMME, 2011 yılı 4.çeyreğinde televizyon, beyaz eşya, sağlık sigortası/kasko, ulusal kargo dağıtımı, binek otomobil, zincir marketler ve bireysel bankacılık sektörleri ölçüldü. LG, dayanıklı tüketim ürünleri grubunda değerlendirilen televizyon sektöründe ürün ve hizmet kalitesi açısından müşterilerin en çok memnun olduğu marka unvanını elde etti.

LG Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin detaylı analizleri ve kullanıcılarla yapılan telefon anketleri sonucunda LG müşteri memnuniyetinin lider kuruluşları arasında yer aldı. LG olarak Türkiye’de müşteri memnuniyetini hizmet anlayışımızın önemli bir parçası olarak görüyoruz. Sonuçtan büyük memnuniyet duyuyor ve bundan sonraki araştırmalarda da başarılara imza atmayı hedefliyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları