28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LG Electronicse Yeni Dağıtıcı
08 Ocak 2008 Salı 14:11

LG Electronics'e Yeni Dağıtıcı

Index, LG Electronics ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Index, LG Electronics'in dizüstü bilgisayar ürünlerinin Türkiye dağıtımını yapacak.

Türkiye"nin lider bilişim teknolojileri firması Index, dünyanın en büyük bilişim elektroniği ürünleri üreticilerinden LG Electronics ile, LG marka dizüstü bilgisayarların Türkiye dağıtımı konusunda distribütörlük anlaşması imzaladı. Index, Türkiye genelinde 81 ilde 6 bini aşkın bayi kanalına, LG marka dizüstü bilgisayar ürünlerinin dağıtımını hedefliyor.

Index Grup CEO"su Erol Bilecik, Index"in 2008 yılına son derece önemli bir iş ortaklığıyla başladığını belirterek şunları ifade etti: "Dijital dünyanın lideri LG Electronics ile iş ortaklığı kurmaktan dolayı son derece sevinçliyiz. Mobil ürün kullanımının hızla yaygınlaştığı ve mobil cihazların günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldiği günümüzde, geniş ürün yelpazemize LG marka dizüstü bilgisayarlarını ekleyerek mobil pazardaki faaliyetlerimize hız kazandırmayı hedefliyoruz. LG Electronics"in marka gücü ve başarısı ile Index"in yaygın dağıtım ağı, verimli çalışma biçimi ve teknoloji dağıtımındaki liderliğinin bir araya gelmesiyle, ortaya çok güzel bir sinerji çıkacağına inanıyoruz."


LG Electronics Hakkında

LG Electronics, 1958 yılında, Kore tüketici elektroniği piyasasının öncüsü olarak kuruldu. Dünyadaki 76 denizaşırı iştiraki ve pazarlama birimlerinde çalışan 64 binden fazla çalışanı ile, elektronik ve bilgiletişim ürünlerinde büyük bir küresel güce sahiptir. Yıllık toplam (konsolide olmayan) gelirleri 16.9 milyar ABD Doları"nı aşan LG Electronics; dijital ekran ve medya, telekomünikasyon donanımı ve telefon olmak üzere üç ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

Index Hakkında

1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları