25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LG, Optimus VUyu MVC 2012de Tanıttı
29 Şubat 2012 Çarşamba 12:17

LG, Optimus VU'yu MVC 2012'de Tanıttı

LG, zeka ve yaratıcılığın birleşimiyle ürettiği LTE teknolojisi ve geniş ekranları tüketiciye sunarak multimedya içerikli cihazlar piyasasında lider olduğunu ispatladı.

LG Electronics, piyasaya çıkması en çok beklenen LTE ve IPS EKRAN teknolojisiNİ içeren Optimus Vu: telefonunu piyasaya sundu. Optimus Vu: tablet benzeri görünümü ve akıllı telefonlarda bulunan rahat taşınabilme özelliği sayesinde LG telefon skalasının gözdesi olmaya aday. 1.5GHz’lık güçlü çift çekirdek ile çalışan Optimus Vu, 32GM dahili hafızaya ve 2,080mAh’lik pil kapasitesine sahip. Bu özellikler Optimus Vu:’yu çoklu ortam meraklıları için rüya telefon haline getiriyor.

LG Mobil İletişim Bölüm Başkanı ve CEO’su Dr. Jonh-seok Park Optimus Vu: hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getiriyor: “Optimus Vu: müşterilerimizin akıllı telefondan beklentilerini maksimuma çıkartmak ve neler yapabileceklerini göstermek için dizayn edildi. 4:3 kapasitesinde görüntü imkanı, 5 inçlik ekran ve süper hızlı LTE teknolojisi bir araya getiren Optimus Vu: en iyi LG teknolojisiyle müşterilerimizin istekleri birleştiğinde ortaya neler çıkabileceğinin en güzel örneğidir.”

Optimu Vu: 5 inçlik ekran boyutu ve 4:3’lük parlaklık oranıyla telefonunda kitap okumak, internette gezinmek ve çoklu ortam içeriklerini daha kolay ve daha rahat kullanmak isteyenler için gözleri yormayan bir ortam yaratıyor. IPS ekran teknolojisi sayesinde her rengi en iyi görüntü kalitesiyle ve en doğal haliyle izleyebiliyor, gelişmiş teknolojinin keyfini günlük yaşamın güzelliklerinden kopmadan sürebiliyorsunuz. IPS görüntü teknolojisi en parlak güneşin altında bile renkleri en doğal halleriyle görme imkanı sağlıyor.

LG’nin ileri LTE teknolojisi desteğiyle eşsiz bir hız ve performans ile donatılan Optimus Vu: eşi benzeri olmayan bir verimlilik vaat ediyor.

Eşsiz dahili QuickClip kısa yol tuşu sayesinde, kullanıcılar tek bir hareket ile ekran görüntülerini ve notları kolayca yakalıyor ve hafızaya kaydedebiliyor. İster parmağınızla, isterseniz de Rubberdium™ kalemiyle notlar alabiliyorsunuz. İçinde bunca yaratıcı uygulama bulunduran Optimus Vu: sunduğu Polaris Office uygulaması sayesinde kullanıcılara istedikleri zaman, istedikleri dosyayı tablo ya da sunum olarak açma imkanı tanıyor. 

Sadece 8.5 mm olan Optimus Vu: LTE teknolojisi içeren telefonlar arasında piyasadaki en ince telefon olma özelliğine sahip. Bu özelliği sayesinde ceplere kolaylıkla sığıyor. Büyük 2,080mAh piline rağmen Optimus Vu: LG’ye özel kaygan kütle teknolojisi sayesinde gerçek boyutları olduğundan daha ince gibi gözüküyor.

HDMI (Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü) ve DLNA’ye ek olarak, Optimus Vu: 32GB’lık hafıza ve 8-megapiksel kamera içeriyor. Optimus Vu: başlangıçta Android 2.3 Gingerbread, Android 4.0 Ice Cream Sandwich teknolojisiyle çalışıyor olsa da, Android 4.0 Ice Cream Sandwich’e güncelleme çalışmalarına başlandı bile.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları