04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LG, CESte Spectrumu Tanıttı
17 Ocak 2012 Salı 12:35

LG, CES'te Spectrum'u Tanıttı

Verizon Wireless 4G LTE, Dual-Core işlemci, ESPN ScoreCenter aplikasyonu ve eşsiz HD içeriği ile üretilen son LG akıllı telefonları Gerçek HD IPS ekranları ile beğeni topluyor.

Uluslararası Consumer Electronics Show 2012 (CES) için Verizon Wireless ve LG Mobile, özellikle Verizon Wireless için üretilen LG akıllı telefon Spectrum™’un duyurusunu yaptı. LG Spectrum, Verizon Wireless için üretilen ilk 4.5 inçlik, LG HD televizyonlarda kullanılan Gerçek HD In-Plane Switching (IPS) teknolojisi kullanılarak üretilen ilk telefon. HD kapasitesini güçlendiren, LG Spectrum™ telefonları, müşterilerine ESPN™ ScoreCenter uygulaması için eşsiz bir HD imkanı sunuyor.

ESPN’s ScoreCenter uygulaması eşsiz HD video içeriği ile desteklenerek kullanıcıya ScoreCenter istatistiklerine ulaşım sağlıyor ve fotoğraflar ile videoları 720p HD kalitesinde görüntüleme imkanı sağlıyor. Scoreboards ve online oyunlar için ise; detaylı oyun içi istatistikleri, haberler ve videolar eklendi. Kişiselleştirme özellikleri ise hayranlarına ScoreCenter deneyimlerini dünyanın dört bir yanından destekledikleri kendi takımlarını cam gibi tertemiz bir HD görüntüsüyle aydınlatarak vurgulamak gibi kişiye özel ayarlar sunuyor.

LG’nin Gerçek HD teknolojisini vitrinlere taşıyacak olan Spectrum™ by LG, 1280 x 720 çözünürlüğe sahip ve mobil ürünlerde gelmiş geçmiş en parlak ekranlardan birine sahip. LG Spectrum™’un 500-nit parlak ekran ve Real-Stripe RGB pikselleri kullanıcıya direkt güneş ışığına maruz kalındığında bile temiz bir görüntü ve hayatın gerçek renklerini deneyimleme imkanı sağlıyor. Spectrum aynı zamanda Qualcomm® 1.5 GHz çift çekirdek işlemci ile kombin edilen 4G LTE çok işlevli ve hızlı indirme kapasitesine sahip bir hale geliyor.

Verizon Wireless, 4G teknolojisiyle Amerika’da 190 farklı pazarda 200 milyon insanın kullandığı en hızlı ve en güvenilir 4G ağı.

Ana özellikler:

·         4.5 inç’lik gerçek HD ekranı doğal renkler ve HD görüntüleri dağılma olmadan 16:9

oranlarında izleme imkanı sunuyor. Fotoğraflar ve metinler inç başına 329 piksel düşecek kadar keskin bir ekran yoğunluğuna sahip.

·         Corning® Gorilla® Glass tarafından korunan Gerçek HD IPS ekranlarında bulunan Real

Stripe subpixel ayarlaması sayesinde görüntüler asla bulanıklaşmıyor.

·         Android™ 2.3 Gingerbread (Android 4.0 Ice Cream Sandwich yenilemesi 2012 yılının

ortalarına doğru yapılacak. Gmail™, YouTube™, Google Talk™, Google Search™, Google Maps™ gibi Google™ destekli mobil servisler ve Android Market™’ den ulaşılabilecek 300.000 uygulamaya erişim sağlıyor.

·         Önceden yüklenen Netflix uygulaması Netflix üyelerine son çıkan filmleri HD kalitesinde

izleme imkanı sağlıyor.

·         Qualcomm 1.5 GHz çift çekirdek işlemci, çok işlevselliği kesintisiz kılıyor. Bu sayede

kullanıcılar internette gezinti yaparken maillerini kontrol edebiliyor ve sorun yaşamadan sosyal ağlarda vakit geçirebiliyorlar.

·         ESPN’nin ScoreCenter uygulaması NFL ya da Premier League, ICC Champions League

ya da MLB™, NASCAR ya da Formula One™ takip etseniz de etmeseniz de bir Android aygıtta mümkün olabilecek en kapsamlı spor içeriğini barındırıyor. Kullanıcılar dünya çapında 500 lig arasından istedikleri takımları Verizon Wireless 4G LTE bağlantısı ya da Wi-Fi ile Spectrum by LG’den720p HD özelliği ile takip edebiliyorlar.

·         Spectrum, kullanıcılarına HD çoklu ortam keyfi sunan Dolby® Digital Plus özelliğini

destekliyor.

Ek özellikler:

·         8 megapiksel, otomatik odaklanma ve LED flaşlı kamerası güzel   fotoğraflar çekmenize ve 1080p video kaydetmenize olanak sağlıyor.

·         Video sohpet için öne bakan 1.3 megapiksel kamera mevcut.

·         SmartMovie HD uygulaması sayesinde LG Spectrum üzerindeyken HD videolar yaratılıp, editlenebiliyor.

·         Mobil hareketlilik kapasitesi 4G LTE bağlantısını 10 Wi-Fi’ye kadar mümkün kılıyor

·         Bluetooth® 3.0 versiyonuna sahip.

·         Önceden yüklenen 16 GB microSD™ kartı 32 GB microSD kartına kadar yükseltilebiliyor .

·         SmartShare— DLNA®- uyumlu aygıtlarda kablosuz medya paylaşımı gerçekleşebiliyor.

·         MHL aracılığıyla HDMI yansıtması mümkün oluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları