27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Leo PR ve Alo’ya Ödül
30 Haziran 2007 Cumartesi 16:32

Leo PR ve Alo’ya Ödül

Leo PR Alo Süper Anne Kampanyası ile Sabre Awards’da altın Sabre’yi Türkiye’ye getirdi.

Leo PR tarafından hayata geçirilen Alo Süper Anne Kampanyası, European Sabre Awards’ta hızlı tüketim ürünleri kategorisinde altın Sabre aldı.

2006 yılı içinde gerçekleştirilen halkla ilişkiler projelerinin yarıştığı Sabre Awards’a 20 farklı ülkeden 500’ün üzerinde proje başvurdu. Leo PR, Alo Süper Anne Kampanyası ile Sabre Awards’da ödül alan tek Türk halkla ilişkiler ajansı oldu.

İletişim sektörünün en prestijli dergilerinden biri olan Holmes Report’u yayınlayan Holmes Group tarafından 10 yılı aşkın bir süredir düzenlenen, her yıl yaklaşık 1800 başvuru ile Amerika’nın en büyük halkla ilişkiler yarışması olarak kabul edilen Sabre Awards, bu yıl 3. kez Avrupa’da da gerçekleştirildi.

Alo’nun Türkiye’deki 30. yılını kutlaması nedeniyle tasarlanan kampanya, entegre bir iletişim programı kapsamında hayata geçirildi. Yediden yetmişe tüm anne ve çocuklara açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, annelerinin neden süper olduğunu anlatan bir anıları ile yarışmaya başvurdu. Yarışmaya tüm Türkiye’den toplam 2 bin 785 başvuru yapıldı.

Leo PR, Alo Süper Anne kampanyasıyla kazandığı ödül ile birlikte farklı yıllarda Sabre Awards’da Türkiye’den iki ödül alan tek PR ajansı oldu. Leo PR, Aygaz için tasarladığı ve uyguladığı Dikkatli Çocuk Kazalara Karşı Bilinçlendirme Kampanyası ile 2004 ylında da Sabre Awards’ta iki kategoride büyük ödül almıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları