02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lenovoya Yeni Teknik Servis Müdürü
10 Aralık 2010 Cuma 10:39

Lenovo'ya Yeni Teknik Servis Müdürü

Lenovo'nun Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs'tan sorumlu yeni Teknik Servis Müdürü Hayrullah Şekerci oldu

Sony Ericsson"da Cep Telefonları Bölümü Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü yapan Hayrullah Şekerci, Lenovo"nun Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs'tan sorumlu Teknik Servis Müdürü görevine transfer oldu.
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği"nden mezun olan Hayrullah Şekerci, çalışma hayatına 2000 yılında Motorola"da, Teknik Destek Mühendisi olarak başladı. Motorola ve Sony Ericsson gibi telekomünikasyon sektöründe toplam 11 yıllık deneyimi olan Şekerci, sektörde çok çeşitli alanlarda deneyim kazandı.
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY), kendisini, sıradışı mühendislik ürünleri tasarlamaya adamıştır. Gelişmekte olan pazarlara yatırım yapmaya odaklanan Lenovo"nun iş modeli inovasyon, operasyonel verimlilik ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiştir. Lenovo, IBM"in Kişisel Bilgisayar Bölümü"nü satın almasıyla, şirket, gelişmekte; yüksek kaliteli, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay teknoloji ürünleri üretmekte, pazarlamakta ve dünya çapında hizmetler sunmaktadır. Lenovo"nun ana araştırma merkezleri Japonya Yamato, Çin Pekin, Şangay ve Shenzhen ile Kuzey Carolina Raleigh"de bulunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları