26 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lenovonun Tercihi Logosoft
10 Mart 2011 Perşembe 16:34

Lenovo'nun Tercihi Logosoft

Lenovo, ürün gruplarının dağıtımı için Logosoft ile anlaşma yaptı.

Dünyanın dördüncü büyük PC üreticisi Lenovo, ThinkServer ve ThinkStation ürün gruplarının dağıtımı için 1992 yılından bu yana Microsoft, Symantec gibi bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını yapan Logosoft ile anlaştı. Logosoft bu anlaşma ile, Lenovo ThinkServer ve ThinkStation ürün gruplarının "Türkiye Tek Yetkili Distribütörü" oldu.

Logosoft ile anlaşmalarının, Lenovo"nun Türkiye"deki dağıtım kanalını güçlendirme ve satışları artırma konularında önemli bir ivme kazandıracağını belirten Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu ise iş birliği ile ilgili şöyle dedi: "Logosoft ile ciddi bir sinerji yakalayacağımızı, ve Thinkserver ile Thinkstation ürünlerimizin doğru adreslere, en uygun şekilde ulaşacağını düşünüyoruz. Kendini çeşitli yazılım ve donanım ürünleri ile kanıtlamış olan Logosoft, Lenovo ile kaliteli ve güvenilir sistemleri yaygın kanalına katma değerler katarak sunacaktır. Logosoft"un Microsoft ve Logo Yazılım ürünlerinin de dağıtıcılığını yapması, sunucu ürünlerimiz ile bir bütünlük oluşturacaktır."

Logosoft, Lenovo ürünlerinin yanı sıra, aynı grupta farklı bir marka olmadığı için, sadece Lenovo"ya fokus olacak bir çok çalışma yapılacağı bilgisini verdi. 4000"in üzerinde bayi ağı ile Logosoft"un, gerek kanal programları gerekse Lenovo ile çok daha etkili pazarlama ve satış aktivitelerinde bulunacaklarını belirten Logosoft Genel Müdürü Nejat Saldanlı, sadece Lenovo için çalışacak ürün yönetimi ve satış ekibi oluşturmaya başladıklarının da altını çizdi. Nejat Saldanlı, distribütörlük anlaşması ile ilgili, "Logosoft, katma değerli dağıtıcı özelliklerini Lenovo için seferber etti. Bu birlikteliğin sektörümüze başarılar ve bol kazançlar getirmesi tek dileğimizdir." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları