29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LC Waikikinin Corporate Games Başarısı
13 Haziran 2012 Çarşamba 01:28

LC Waikiki'nin Corporate Games Başarısı

Türkiye’nin en büyük hazır giyim perakende şirketi LC Waikiki’nin çalışanları, İstanbul Corporate Games’te büyük başarı sergiledi.

LC Waikiki, 8-9-10 Haziran 2012 günlerinde gerçekleşen ve 181 şirketin 5 bin 250 çalışanının katıldığı İstanbul Corporate Games’ten 3 kategoriden 4 birincilik ile döndü. Ayrıca 101-150 arası katılımcı ile yarışlara katılan firmalar arasında en çok puanı alarak Bölüm Şampiyonu da olan LC Waikiki, Corporate Games’e damgasını vurdu.

137 çalışanıyla 15 branşta mücadele eden LC Waikiki ekibi, tenis, karting ve bocce kategorilerinde birincilik ödülü kazandı. LC Waikiki çalışanları tenis dalının hem tek erkek hem de kadın grup kategorilerinde birinci olurken; bowling, 30 yaş üstü futbol ve 40-49 yaş arası bayan koşu kategorilerinde ikincilik madalyaları, 30-39 yaş arası erkek ve açık koşu kategorilerinde, açık plaj voleybolu ve tenis kategorilerinde de 3’üncülük madalyaları kazandılar.

Takım olmanın bilinciyle her geçen gün daha da büyüyoruz

LC Waikiki olarak personel motivasyonuna ve spor kültürüne büyük önem verdiklerini anlatan Tema Mağazacılık İnsan Kaynakları Koordinatörü Edward David Southall, ”LC Waikiki Türkiye hazır giyim sektörünün hem pazar payı hem de çalışan sayısı açısından lider kuruluşu. Türkiye’nin 70 ilinde 369 mağazamız bulunuyor. Toplam çalışan sayımız 15 bin’e yaklaştı. Bu büyük yapıya takım ruhu ile kurum kültürü aşılamakta Corporate Games gibi etkinliklerin büyük rolü var. LC Waikiki olarak takım olmanın bilincini kurum kültürümüzün en temel parçalarından biri olarak görüyor ve bu sayede her geçen gün daha da büyüyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları