17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurumsal Film Festivali Üçüncü Yılında
29 Aralık 2007 Cumartesi 11:26

Kurumsal Film Festivali Üçüncü Yılında

ilki 2006 yılında hayata geçirilen Corporate Film Fest (Kurumsal Film Festivali) 2008 yılında üçüncü kez düzenleniyor.

Farklı ve yenilikçi bir insan kaynakları projesi olarak ilki 2006 yılında hayata geçirilen Corporate Film Fest (Kurumsal Film Festivali) 2008 yılında üçüncü kez düzenleniyor. Kurumları En İyi Çalışanları Anlatır fikri ile yola devam eden festivali düzenleyen Patika Yapım kurumları yaratıcılığın ve eğlencenin sınırlarını zorlamaya davet ediyor. Festivale katılım için başvurular başladı.

Kurumsal Film Festivali 2008’de kurumlarda takım ruhunun pekişmesini amaçlıyor. Festival programı bu yıl atölyeler ve söyleşilerle de zenginleştirildi.

Festival koordinatörü Şenay Akkurt, bu yılın anafikrini şöyle anlatıyor: “Kurumsal Film Festivali’nde bu yıl yine oldukça net bir temayla yola çıkıyoruz. Temamızın açılımını belli ayaklar üstünde kurguladık. Öncelikle Pozitif Düşünce ve Yaratıcılık diyoruz. Diğer ayaklarımız da zinciri tamamlıyor. Motivasyon ve Kollektif Bilinç Yaratma diyoruz. Gruba Ait Olma ve Ortak Karar Verme diye devam ediyoruz. İnsiyatif kullanın. Beyin fırtınası yapın. Çalışanlarınızın görmesini ve gördüklerini göstermesini sağlayın. Farklı alanlardaki yeteneklerini eşeleyerek ortaya çıkarın. Yani bir yetenek havuzu oluşturun çağrısını yapıyoruz. Bu, her kurum için uzun vadede eşsiz bir kazanımdır.”

Festivalde senaryosu, yapımcılığı, yönetmenliği, oyunculuğu ile her aşamasında çalışanların yer aldığı gerçek film setleri kuruluyor. Ekipler kendi filmlerini çekiyor ve kurguluyor.

Bilgi için: www.corporatefilmfest.com
Tel: 0 (212) 281 21 00

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları