17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurumsal Eğitimlerde Online Seviye Tespit
28 Şubat 2008 Perşembe 13:32

Kurumsal Eğitimlerde Online Seviye Tespit

Bilişim Eğitim Merkezi, kurumsal eğitimler için sunduğu Online Seviye Tespit hizmeti ile şirket çalışanlarının bilgisayar eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesini kolaylaştırdı. .

Microsoft Gold Certified Partner, Cisco Network Academy, Autodesk Authorized Traning Center, Corel Traning Partner, Netcad Yetkili Eğitim Merkezi ve STA4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi olarak bilişim eğitimleri alanında faaliyet gösteren Bilişim Eğitim Merkezi, Online Seviye Tespit hizmeti ile şirket çalışanlarının bilgisayar yetkinliklerinin belirlenmesini ve eğitim ihtiyaçlarının tespit edilmesini sağlıyor. Online olarak web sitesi üzerinden, kişiye özel açılan sayfa linkinin aktive edilmesi ile seviye tespiti 15 dakika sürede tamamlanmış oluyor.

Şirketlerin tercihlerine göre Türkçe ve ingilizce olarak, Word, Excel, Power Point ve genel olarak bilgisayar kullanımına yönelik sonuçların alınmasından sonra tüm veriler genel değerlendirmeye alınıyor. Alınan sonuçların çizelgesi otomatik olarak program tarafından tablo haline dönüştürülüyor ve net olarak bilgisayar kullanım yeterliliğine yönelik seviyelerin yüzde oranları çıkmış oluyor.

Bu sonuçlar şirket yapısının genelindeki bilgisayar yetkinliği ve yeterliliği konusunda net bir veri sunmuş oluyor. Kurumsal şirketlerde bu hizmetin en yüksek oranda ilgi gördüğü sektörlerden Finans, kamu, iletişim, lojistik, hizmet sektörleri yer alıyor. Bu hizmetten şu ana kadar faydalanan ve eğitim ihtiyaçlarını belirleyen kurumlar arasında Anadolu Bank, Anadolu Sigorta, Conrad Otel, Millenium Bank bulunuyor.

Kurumsal şirketlerin eğitim ihtiyaçlarını eksiksik uygulayan bu hizmet şirket çalışanlarının iş kalitelerini ve iş porfesyonellerinin sayısını artırarak daha verimli ve kaliteli sonuçlara ulaşmalarını sağlamış oluyor. Bu hizmetle şirketler hangi alanda kendilerini ve çalışanlarını geliştirmeleri gerektiğini bilerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyorlar.

Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdürü Ahmet Çevik; "Online seviye tespit hizmetimizin kurumların en yüksek ihtiyacı olduğunu ve sonuçlarının eksiksiz olarak net verilere dayandığını biliyoruz. Bizden bu hizmeti alan kurumsal şirketlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlamış oluyoruz. Şirketlerin, hangi programda yeterlilik edinmeleri gerektiğini bilmeleri ve buna uygun eğitimi almaları hem zaman hemde ihtiyacı olmayan diğer eğitimlere zaman ve kaynak aktarmadan doğru çözümü elde etmiş oluyorlar" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları