08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kulaklik.com Açıldı
30 Ocak 2012 Pazartesi 14:56

Kulaklik.com Açıldı

Bircom iştiraki Gatio A.Ş. tarafından hayata geçirilen, dünyanın en iyi markalarının kulaklık ve kulaklık aksesuarını bir araya getiren alışveriş sitesi kulaklik.com açıldı.

İletişim çözümleri alanında dünyanın önde gelen teknoloji markalarını Türkiye pazarıyla buluşturan Bircom’un iştiraklerinden Gatio A.Ş., en iyi kulaklık setlerini ve kulaklık aksesuarlarını bir araya getiren internet sitesi kulaklik.com’u kullanıma sundu. Sadece kulaklık ve aksesuarları konusuna odaklanan site, bu alanda Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi olmayı hedefliyor.

Bircom’un iletişim teknolojileri alanındaki 40 yıllık deneyimi ve güvencesiyle kurulan, Gatio A.Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlayan kulaklik.com’da, Sennheiser Communications, Shure ve Denon başta olmak üzere, dünyaca ünlü 22 markaya ait yüzlerce kulaklık modeli bulunuyor.

kulaklik.com, son kullanıcıların yanı sıra hem müzik profesyonellerinin hem de çağrı merkezleri gibi kurumların da kulaklıkla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ürünlerin ofis, bilgisayar, çağrı merkezi, cep telefonu, müzik ve konsol olmak üzere altı ayrı kategoride sınıflandırılması; bu kategorilerin de kendi içlerinde kablolu, kablosuz, kulak içi, balanced ve kulak kancalı gibi pek çok detaylı alt kategoriye ayrılması, istenen kulaklık modeline erişimi kolaylaştıran kullanıcı dostu bir yapı sağlıyor.

kulaklik.com’un en önemli özelliklerinden biri de kurumsal kullanıcıların alışveriş yapmadan önce demo ürün talep edebilmeleri. Bu sayede çağrı merkezi ya da ofisi için kulaklık satın almak isteyen bir kurum, dilediği ürünü deneme şansına sahip oluyor.

Türkiye’deki benzerleri arasında en çok kulaklık modeline sahip üç siteden biri olan kulaklik.com’un önemli avantajlarından biri de ürün özelliklerine ilişkin. Sitede satışa sunulan kulaklık ve aksesuarlarının özellikleri sadece distribütör firmalardan gelen bilgiler doğrultusunda değil, Gatio A.Ş.’nin ses teknolojilerinde uzman çalışanlarının katkılarıyla hazırlanıyor. kulaklik.com, kredi kartıyla yapılan alışverişlerde işlem güvenliğini EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure ile garanti altına alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları