24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KUGlobalAid’ten Pera Müzesinde Sergi
12 Haziran 2012 Salı 07:06

KUGlobalAid’ten Pera Müzesi'nde Sergi

KUGlobalAid’in Bosna Hersek’te gördüklerini, yaşadıklarını anlattığı sergisi Bosna’da Bırakılanlar,26 Haziran 2012’de Pera Müzesi’nde yer alan Pera Cafe’de sergilenecek.

Koç Üniversitesi Uluslararası Programlar Ofisi öncülüğünde ve gönüllü öğrencilerin inisiyatifiyle kurulan, özellikle yardımların kolaylıkla ulaşamadığı bölgelere, kişilere, gruplara ihtiyaçları doğrultusunda yardım ulaştırmayı hedefleyen KUGlobalAid, 5-12 Nisan 2012 tarihlerinde Bosna Hersek’e düzenlediği yardım gezisinde çektikleri fotoğrafları Pera Müzesi’nde yer alan Pera Cafe’de 26 Haziran Salı günü sergiliyor.

Projeye katılan 20 öğrencinin, Bosna Hersek’te aktif olarak yardım hizmetinde bulunan International Forum of Solidarity Emmaus ile beraber yürüttüğü çalışmada 5 farklı şehir gezdi ve bu şehirlerde farklı kitlelere maddi ve manevi destekte bulundu. Proje süresince ekipte bulunan fotoğrafla ilgili 7 üye gözlemlerini, düşüncelerini ve Bosna Hersek hakkında anlatmak istediklerini fotoğraf karelerine yansıttı. Projenin devamlılığı için fotoğraf karelerini Left Behind in Bosnia – Bosna’da Bırakılanlar sergisine taşıyan KUGlobalAid, Bosna Hersek’te yapılacak yeni çalışmalar için sergiye bağışları bekliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları