17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KÜde KUAIS iPhone/iPad Uygulaması Başladı
28 Nisan 2011 Perşembe 10:43

KÜ'de KUAIS iPhone/iPad Uygulaması Başladı

Koç Üniversitesi öğrencileri, yeni devreye giren bir uygulama ile tüm bilgilerine iPhone/iPad üzerinden hızlı ve kolay ulaşabilecekler.

Koç Üniversitesi bir yeniliğe daha imza attı. Koç Üniversitesi Akademik Danışma Sistemi (KUAIS) iPhone/iPad uygulaması Apple tarafından onaylanarak AppStore"da yerini aldı.

Öğrencilerin, iPhone/iPad üzerinden derslerle ilgili pek çok veriye hızlı ve kolay erişimini sağlayan KU Mobile uygulaması Koç Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü yüksek lisans öğrencisi Emre Ünal tarafından geliştirildi.

KUAIS iPhone/iPad uygulamasıyla kullanıcıların, Öğrenci Bilgileri, Danışman Bilgileri, Akademik Takvim, Açılan Dersler, Ders Listeleri, Ders İçerikleri, Ders Programı, Etkinlik Takvimi, Geçmiş, Sınıf Raporu, Dönem Kayıtları, Ders Yükü, Ders Kayıtları, Ders Ekleme / Bırakma, Yurt Bilgisi gibi verilere hızlı erişimi sağlanmış oluyor. Koç Üniversitesi öğrencilerinin kullanımına sunulan KU Mobile uygulaması AppStore'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları