23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kuantum Doktoru Türkiyeye Geliyor
10 Ağustos 2007 Cuma 14:20

Kuantum Doktoru Türkiye'ye Geliyor

Yazdığı kitap, olay yaratan "Ne Biliyoruz ki / What The Bleep Do We Know" filmine esin kaynağı olan, Dr. Kuantum olarak anılan Fred Alan Wolf, 19-20 Eylül 2007’de Türkiye’de seminer verecek.

Kuantum fiziği hakkında 11 kitap yazan, ABD Ulusal Kitap Ödülü’nü kazanan Taking the Quantum Leap ile ülkemizde de yayınlanan ve olay yaratan film What The Bleep Do We Know'a esin kaynağı olan kuantum fiziği profesörü Fred Alan Wolf, Türkiye’ye geliyor.

72 yaşındaki profesör, ANKA Kişisel Gelişim ve Danışmanlık şirketi tarafından 19-20 Eylül 2007 tarihlerinde İstanbul Swissotel’de düzenlenen seminerde, kuantum fiziğini ve günlük hayatımızla ilişkisini anlatacak.

Çevremizde ve evrende var olan maddi varlıkların içinde derinlere daha derinlere gidildikçe hangi taneciklerin var olduğunu, orada hangi olayların nasıl meydana geldiğini kısacası mikro-evren dediğimiz bu evreni yöneten yasaları araştıran kuantum fiziği, insanlara hayatlarını nasıl kontrol altına alabileceklerine dair bir bakış açısı sunuyor.

Ben bunu daha önce gördüm, Kötülüğü çağırırsan gelir, Bir şeyi 40 defa söylersen olur gibi, yüzyıllardan süzülüp gelerek, dilimize ve hayatımıza yerleşmiş inanışlarımızın bilimsel açıklamasını, zihniniz ve çevrenizdeki cisimler arasındaki ilişkiyi merak ediyorsanız; bu semineri kaçırmayın!

Seminer davetiye için www.biletix.com.tr ve daha detaylı bilgi için www.drquantuministanbul.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları