26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kraft Foods’a Yeni Kurumsal İlişkiler Direktörü
25 Haziran 2012 Pazartesi 12:15

Kraft Foods’a Yeni Kurumsal İlişkiler Direktörü

Türkiye’de yatırım yapan çok uluslu şirketlere danışmanlık yapan Can Buharalı, Kraft Foods’a Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden lisans, Bruges-Belçika’daki Avrupa Koleji’nden Avrupa Birliği konusunda lisans üstü derecesi bulunan Can Buharalı, 1993 yılında Dışişleri Bakanlığı’nda başladığı diplomatlık görevini sırasıyla Ankara, Brüksel ve Tahran’da Eylül 2001 tarihine kadar sürdürdü.

Türkiye’ye döndüğünde, 2002-2004 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi’nde “Ekonomik Entegrasyon ve Avrupa Birliği” konusunda dersler verdi. 2001 yılından itibaren danışmanlık faaliyetleri yürüten Buharalı, AB Danışmanlık ve Yatırım Hizmetleri firmasında direktör olarak Türkiye’de yatırım yapan çok uluslu şirketlere stratejik danışmanlık yaptı. Buharalı, Kraft Foods’dan önce yönetici ortağı olduğu İstanbul Ekonomi Danışmanlık’ta başta ilaç ve hızlı tüketim maddeleri şirketleri olmak üzere, büyük şirketlere yatırım ve stratejik konularda danışmanlık veriyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları