28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konica Minoltaya BERTLden ödül
16 Aralık 2011 Cuma 17:55

Konica Minolta'ya BERTL'den ödül

Konica Minolta, Press C7000/C8000 ve bizhub PRO 1200 profesyonel baskı sistemleri ürünleriyle, ABD’nin bağımsız Ofis Ekipmanları Araştırma ve Test laboratuarı BERTL tarafından Yılın Ürün Gamı ödülüne layık görüldü.

Ofis ekipmanları konusunda ünlü araştırma ve test laboratuarı BERTL tarafından yılda bir kez takdim edilen ve detaylı testler ve değerlendirmeler sonucu yüksek standartlar gözetilerek verilen en iyi ürün gamı ödülü bu yıl Konica Minolta’nın oldu.
BERTL yetkilileri Yılın Ürün Gamı ödülü ve süreçlerle ilgili olarak; güvenilirlik, kullanım kolaylığı, verimlilik ve görüntü kalitesi konusunda aylar süren araştırmaların ve testlerin sonucunda üstün performans gösteren Profesyonel Baskı Sistemleri ürünleriyle Konica Minolta’nın alanında fark yarattığını ve bu sebeple bu ödüle hak kazandığını belirtti.
Yüksek baskı çözünürlüğü (1200X1200 dpi X 8 bit ),350 g/m² ağırlığa kadar medya esnekliği, verimli üretkenliği ve bütçeye uygun maliyetleri ile Konica Minolta profesyonel baskı sistemlerinde yeni bir devri başlattı.
10 bin 750 sayfaya kadar artırılabilen kağıt giriş kapasitesine sahip olan ürünler, yüksek tirajlı işlerde ise baskı tutarlılığıyla dikkat çekiyor; 300 g/m² ağırlığa kadar dubleks baskı gerçekleştirebiliyor.
Konica Minolta tarafından geliştirilen yeni nesil Simitri HD Plus toner teknolojisiyle donatılmış ve otomatik kalibrasyon, renk tonlama ve yoğunluğu ayarları bulunan ürün gamı, ofset baskı kalitesinde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.
3 baskı farklı baskı denetleyici (CREO, EFI-Fiery ve Konica Minolta IC-601) seçeneğine sahip olan Konica Minolta Profesyonel Baskı Sistemleri ürünleri, bu özellikleriyle printer olarak da kullanılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları