17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOMTAŞ Veri Yönetimi Zirvesi 13 Ekim’de
06 Ekim 2011 Perşembe 14:30

KOMTAŞ Veri Yönetimi Zirvesi 13 Ekim’de

Dünya’nın veri uzmanları, KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’nin 13 Ekim 2011’de gerçekleştireceği Veri Zirvesi’nde bir araya gelecek.

Bankacılıktan telekomünikasyona, kamudan perakendeye, uluslararası para trafiğinden terörün izlenmesine kadar Dünya’da en kritik konulardan biri haline gelen veri yönetimi, 13 Ekim’de KOMTAŞ Bilgi Yönetimi tarafından düzenlenen Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi’nde masaya yatırılacak.
Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi, KOMTAŞ Bilgi Yönetimi ile Türkiye resmi distribütörü olduğu veri entegrasyon yazılım ve servis lideri Informatica’nın ortaklaşa düzenledikleri, Veri Odaklı Organizasyonlar ana teması ile 13 Ekim 2011 tarihinde İstanbul, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilecek. Zirve, Dünya’da olduğu gibi, ülkemizde de yakın ana kontrol mekanizması haline gelecek olan Veri Odaklı Organizasyonlar’ın liderlerini bir araya getirecek.
Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi’nde katılımcılar, kamu ve özel sektör içindeki yeni rollerini ve olası işbirliklerini keşfetme şansını yakalarken, Dünya'da ve Türkiye'de güncel veri ve istihbarat analizi sorunlarını tartışacaklar.
Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi’nde, Veri Odaklı Organizasyonlar ve veri yönetimi faaliyetlerinde rol sahibi olan tüm aktörler bir araya gelerek Dünya’daki son çalışmaları, uluslararası ağların oluşumunu, veri yönetimindeki sorun ve çözümleri paylaşacaklar.

Veri Yönetimi ve Veri Entegrasyonu alanında en iyi uygulamaların paylaşımının sağlanacağı Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi, veri yönetimi konseptinin doğrulanması, veri odaklı organizasyonların tanınması, veri’nin bilgi’ye dönüşmesi süreçlerinin üzerinde durulması ile sektörün en önemli şirketlerini bir araya getirecek zirve olarak ön plana çıkıyor.

Zirvede ilk kez tanıtılacak, rekabet avantajını sürdürmek için organizasyonların iş birimlerinin anlamlı ve güvenilir veriye zamanında ulaşımı ve sunumunu amaçlayan ortak veri birleştirme platformu Informatica 9, zirveye katılacak herkese gelişmiş bir veri odaklı yaklaşım olarak, aynı dili konuşan iş birimleri ve BT biriminin operasyonel verimliliğini artırmasıyla ilgili yeni ufuklar açacak.
Kurumsal bilginin tüm şirket çapında entegre edilmesini sağlayacak kritik bir çözüme yönelik yenilikçi ürünler üzerinde çalışarak, kurumsal ve kişisel partner bilgilerine entegre ve gerçek zamanlı erişim için mobil uygulamalar geliştiren Girish Pancha, Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi’nin özel konuşmacısı olarak bir günlüğüne Türkiye’ye gelecek.
Pancha, panele katılacak sektör liderlerinin de görüşleriyle Karmaşık Olay Ağı Çözümlemesi, Uygulama Bilgisi Yaşamsal Döngü Yönetimi, Bulut Entegrasyonu konusundaki son çözümleri dinleyiciler ile paylaşacak.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi Genel Müdürü Yüksel Çomak’ın açılış konuşması ile başlayacak zirvenin öne çıkan diğer isimlerinden Informatica Kıdemli Ürün Pazarlama Direktörü Clarke Patterson, Informatica EMEA Teknoloji Direktörü Bert Oosterhof ve Informatica MDM Satış Uzmanı Richard Branch sektörle ilgili deneyimlerinden bahsedecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları