20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Köln Belediye Başkanı İTO’ya Geliyor
02 Haziran 2007 Cumartesi 17:29

Köln Belediye Başkanı İTO’ya Geliyor

Köln’ün Anakent Belediye Başkanı Fritz Schramm ve beraberindeki heyet, 4 Haziran’da İstanbul Ticaret Odası’nı (İTO) ziyaret edecek.

İstanbul’un kardeş şehri Almanya-Köln’ün Anakent Belediye Başkanı Fritz Schramm ve beraberindeki heyet, 4 Haziran’da İstanbul Ticaret Odası’nı (İTO) ziyaret edecek.

Ziyaret nedeniyle İTO’da bir de seminer düzenlenecek. İstanbul Ticaret Odası’nın koordinasyonuyla; İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve Alman Türk Ticaret Odası işbirliğiyle gerçekleştirilecek seminer Türk ve Alman işadamlarını bir araya getirecek.

İstanbul Ticaret Odası Meclis Salonu’nda 13.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek seminerde Köln’de yatırım yapmak isteyen Türk firmalarına Ekonomik Teşvik Kurumu tarafından sağlanan teşvikler hakkında bilgi verilecek.

Açış konuşmasını İTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş’ın yapacağı sunuma İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Almanya Başkonsolosu Matthias Ludwig Bogislav von Kummer, İSO Başkanı Tanıl Küçük, Köln Anakent Belediye Başkanı Fritz Schramma ve Türk-Alman Ticaret Odası Başkanı Dr.Rainhardt Freiherr von Leoprechting’in yanı sıra yatırım uzmanları katılacak.

Tarih : 4 Haziran Pazartesi
Saat : 13.00-17.00
Yer : İTO Merkez Bina Meclis Salonu Eminönü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları