05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kofi Annan ve Kemal Derviş Kalite Konferansında
03 Temmuz 2007 Salı 17:37

Kofi Annan ve Kemal Derviş Kalite Konferansı'nda

Birleşmiş Milletler Eski Genel Sekreteri Kofi Annan ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Başkanı Kemal Derviş bu yıl 16’ncısı düzenlenecek Kalite Kongresi için Türkiye’ye geliyor.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (TÜSİAD) ev sahipliğinde bu yıl 16’ncısı düzenlenecek Kalite Kongresi 13 - 14 Kasım tarihlerinde İstanbul’da yapılacak. Kongrenin bu yıl ki konuşmacıları arasında Birleşmiş Milletler Eski Genel Sekreteri Kofi Annan ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Başkanı Kemal Derviş ile TNT CEO’su Peter Bakker da bulunuyor.

Küresel Yönetim ve Dünya Vatandaşlığı ana teması ile düzenlenecek kongrenin diğer konuşmacılarından bazıları ise şunlar:

Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, İstanbul Doğuş Üniversitesi Jean Monnet Kürsüsü Başkanı ve Avrupa Birliği Koordinatörü Yard. Doç. Dr. Esra Lagro, Viyana Uluslararası Ekonomi Çalışmaları Enstitüsü Araştırma Direktörü Prof. Dr. Michael Landesmann, TÜSİAD AB ve UNICE Temsilcisi Dr. Bahadır Kaleağası, FTSE Grubu Sosyal Sorumluluk Yatırımları Stratejileri Danışmanı William Oulton, Boots PLC Grubu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Başkanı Ian Blythe, Grundfos Danimarka Kurumsal Marka Grubu Başkan Yardımcısı Kim Klastrup, Intel Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türkiye Bölge Direktörü Ayşegül İldeniz, İDO Genel Müdürü Doç. Dr. Ahmet Paksoy, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, ODTÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Semra F. Aşçıgil, TEİ Tusaş Motor Sanayi Genel Müdürü Akın Duman, Prof. Dr. Acar Baltaş, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği Başkanı Turgut Yıldız, Aygaz Genel Müdürü Mehmet Ali Neyzi.

15’inci Ulusal Kalite Ödülü

Kamu Kategorisi dalında bu yıl ki Ulusal Kalite Başarı Ödülü'nü İstanbul Erenköy İlköğretim Okulu ve Eskişehir Av. Mail Büyükerman Anaokulu paylaşmış, ödüllerini geçtiğimiz Mayıs ayında Ankara’da düzenlenen tören ile de almışlardı. Bu yıl ki ödülün İşletmeler Kategorisi'nde başvuran kuruluşlar arasında, Birmot, Bolu Çimento, Bursagaz, Çimtaş Boru İmalatları Ticaret Şirketi, Kütahya Porselen ve Soyak Yapı İnşaat bulunuyor. Kazanan kuruluşlar, Kalite Kongresi’nin ikinci günü olan 14 Kasım 2007’de düzenlenecek tören ile ödüllerini alacaklar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları