08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kodaktan Professional Ektar 100
29 Eylül 2008 Pazartesi 12:20

Kodak'tan Professional Ektar 100

Fotoğrafçılara Kodak'tan dünyanın en ince grenli renkli negatif filmi.

Kodak, yeni Kodak Professional Ektar 100 film ile profesyonel fotoğrafçıların gözdesi olmaya ve profesyonel filme yeni standartlar getirmeye devam ediyor. ISO 100 hıza, yüksek doygunluğa ve olağanüstü canlı renklere sahip bu yeni film, piyasadaki renkli negatif filmler arasında en ince, en yumuşak greni sunuyor.

Kodak Film, Fotoğraf İşleme ve Eğlence Grubu Başkanı ve Kodak Eastman Company Başkan Yardımcısı Mary Jane Hellyar, "Fotoğrafçılık başından beri hep bir anı veya bir hikayeyi yakalayıp ister birkaç kişiyle ister tüm dünyayla paylaşmayı içeren bir uğraş oldu" diyor. "İyi bir fotoğrafla diğerlerinden ayrılan ve hatırlanan bir fotoğrafı ayıran şey ise genelde en küçük detaylar. Yeni Ektar 100 ile, fotoğrafçıların son derece canlı renklerle benzersiz bir detay seviyesini yakalamalarını sağlayacak bir film sunuyoruz. Kodak bu filmle, fotoğrafçılara çarpıcı görüntüler yakalama becerilerini artıran, en yüksek kalitede filmleri sunma geleneğini sürdürüyor."

Ektar 100 Film, genelde rengin büyük önem taşıdığı doğa, gezi, moda ve ürün fotoğrafçılığı gibi uygulama alanlarında ticari fotoğrafçılar için ideal seçim. Bu yeni filmde, rakipsiz bir ince gren seviyesi elde etmek için Kodak Vision Motion Picture Film Teknolojisi kullanıldı. 35mm fotoğraf makinalarıyla çalışma kolaylığını tercih eden ve tarama ve baskı sırasında olağanüstü büyütme özellikleri isteyen fotoğrafçılar için mükemmel bir film.

Kodak, Photokina Fuarı"nda uluslararası profesyonel fotoğrafçılar Pep Bonet, Amy Postle, Eddie Soloway ve Det Kempke"nin katılımı ve Prof. Dr. Rolf Sachsse"nin yönetiminde Profesyonel Fotoğrafçılık: Film Bu İşin Neresinde başlıklı bir panel düzenledi. Bu kozmopolit fotoğrafçılar grubu yeni Ektar 100 Film dahil olmak üzere filmin işlerine ve fotoğrafçılığa nasıl katkıda bulunduğunu ele aldı.

Yeni KODAK EKTAR Filmler Ekim 2008"den itibaren ABD ve Kanada"da, Kasım 2008"den itibaren dünyanın diğer ülkelerinde satışa sunulacak.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları