23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KoçSistem, Avayanın Gold Çözüm Ortağı
29 Ocak 2009 Perşembe 16:30

KoçSistem, Avaya'nın Gold Çözüm Ortağı

Türkiye'nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, Avaya'yla iş ortaklığını bir üst seviyeye taşıyarak, Avaya'nın ECG Gold Çözüm Ortağı oldu.

Türkiye"nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, kurumlara yönelik iletişim ağı sistemleri, uygulamaları ve hizmetleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Avaya"yla iş ortaklığını bir üst seviyeye taşıyarak, Avaya"nın ECG (Enterprise Communications Group) Gold Çözüm Ortağı oldu.

KoçSistem ve Avaya"nın 1997 yılında Avaya Value Added Reseller kategorisinde başlayan iş ortaklığı, zaman içerisinde gelişerek 2007"de Silver Çözüm Ortaklığı kategorisine kadar yükseldi. Avaya"nın çağrı merkezi çözüm ve ürünlerini pazara sunan KoçSistem, Aralık 2008"de ECG Gold Çözüm Ortağı kategorisine yükselerek, bu uzmanlık ve yetkinlik belirten unvanı taşıma hakkı kazanan Türkiye"deki ilk şirket oldu. ECG Gold Çözüm Ortaklığı ile KoçSistem, kurumsal müşterilerinin Çağrı Merkezi gibi kritik operasyonlarının yanı sıra, kurumsal iletişim altyapısı (PBX) ve Tümleşik İletişim alanlarındaki ihtiyaçlarını da etkin ve kusursuz bir şekilde karşıladığını göstermiş oldu.

KoçSistem, 2009 yılının ilk haftasında Avaya Türkiye"den Best Service Integrator (En İyi Servis Entegratörü) ödülüne de layık görüldü.

EMEA Bölgesinin En Fazla Büyüyen Şirketi
KoçSistem, 2008 yılında, bir önceki yıl gösterdiği üstün performansla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Avaya iş ortakları arasında en fazla büyüyen şirketi seçildi. 2007 yılında "Service Delivery İş Ortağı" unvanını kazanan KoçSistem, Türkiye"deki EMEA bölgesinde kurulum yapmaya yetkili ilk ve tek firma olma özelliği taşıyor. Bu unvan, KoçSistem"in yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da Avaya konusunda destek verebilme yetkinliğine sahip bulunduğu anlamına geliyor. KoçSistem ayrıca, Avaya"nın Enterprise (Kurumsal Ürünler) kategorisindeki ürün portföyünün tamamına satış, satış sonrası destek hizmetleri ve yazılım geliştirme hizmetleri gibi konularda uçtan uca yetkin konumda bulunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları