08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Koç.net Vodafone.net Oldu
15 Aralık 2011 Perşembe 20:37

Koç.net Vodafone.net Oldu

Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ticari ismi ile faaliyetlerini sürdürecek.

Vodafone Türkiye, Borusan Telekom’un Mart 2010’da bünyesine katılmasının ardından, Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i de 30 Kasım 2011’de resmen bünyesine dahil etti. Yapılan açıklamada, Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ismi ile faaliyetlerini sürdüreceği, mobil ses, sabit ses, mobil internet ve ADSL hizmetlerini daha geniş bir ürün yelpazesiyle sunacağı belirtildi.

Vodafone Türkiye, müşteri odaklı programı çerçevesinde kurumsal müşteri segmentine yönelik stratejisini 2010 yılında Türkiye’nin önde gelen alternatif telekomünikasyon şirketlerinden Borusan Telekom’u bünyesine katarak güçlendirmişti. Vodafone Türkiye, son iki yıldır müşterileri tarafından giderek daha fazla tercih edilen bir operatör olurken, 2011 / 2012 mali yılının ilk yarısında kurumsal segment gelirlerini iki yıl öncesinin aynı dönemine göre 2 katına çıkardı.

Vodafone Plaza’da yapılan basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone Net’in gücüyle, Vodafone Türkiye için yepyeni bir dönemin başladığını belirtti. Timuray, şunları söyledi:

“Müşteri odaklı programımızın kurumsal müşteri segmentine yönelik önemli bir hamlesi olarak 2010 yılında Borusan Telekom’u Vodafone Türkiye bünyesine katmıştık. Genişleyen ekibimiz, zenginleşen ürün ve hizmet yelpazemiz ile kurumsal pazardaki konumumuzu 2010’dan bu yana sürekli güçlendiriyoruz. Türkiye’nin en hızlı büyüyen telekom operatörü olarak, Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’in de aramıza katılmasıyla yepyeni bir sayfa açtık. Yetkin çalışan kadrosuyla başarılarını tescillemiş olan Koç.net, toplam iletişim hizmetleri stratejimizin önemli bir halkasıdır. Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ticari ismi ile faaliyetlerine devam edecektir. Vodafone Net, 2009 yılında başlattığımız ve yükselen bir grafikle sürdürdüğümüz müşteri odaklı stratejik programımızı geleceğe daha güçlü taşıyacak bir kilometre taşı niteliğindedir. Zenginleşen insan kaynağımız ve kuvvetlenen teknolojik altyapımız ile müşterilerimize 125’ten fazla ürün ve hizmet sunacağız. Koç.net’in şirketimize katılmasıyla, sabit hizmet gelirlerimizi iki kattan fazla büyütmüş oluyoruz.

 

Koç.net’in şirketimize katılmasıyla, sabit hizmet gelirlerimizi iki kattan fazla büyütmüş oluyoruz. Ayrıca, ürün ve hizmet portföyümüzü üç kat genişletmiş, altyapı hizmet noktalarımızı 1.5 kat çoğaltmış ve sabit operatörlerimiz üzerinden taşınan dakikayı iki katına çıkartmış oluyoruz. Sadece sabit hizmetlerimize odaklı çalışan sayımız ise yaklaşık üç katına çıkmış oluyor. Bugün Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin %58’inin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılayan operatör konumuna gelmekten gurur duyuyoruz.”Türkiye’deki tüm işletmelere gelişim odaklı yenilikçi uygulamalardan en uygun koşullarla faydalanma ve tek elden tüm telekom ihtiyaçlarını karşılayarak tasarruf etme olanağı sunmayı amaçladıklarını anlatan Timuray, Türk iş dünyasının rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Vodafone Net’ten kurumlara özel 100’ü aşkın ürün

Yeni dönemin vizyon ve stratejisini  paylaşan, ürün ve hizmetler hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Phil Patel ise şöyle konuştu:

"Vodafone Net ile müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatma, en iyi değeri yaratma ve tek elden telekom çözümleri sunma vizyonumuza “komple bilişim çözümleri” yaklaşımını da katıyoruz. Vodafone İş Ortağım ile kurumlara, toplam 100’ü aşkın ürün ve hizmetten oluşan muazzam bir portföy sunuyoruz. Şirketlerin şu anda Vodafone İş Ortağım çatısı altında almakta olduğu hizmetleri, daha geniş bir uzman ekip ve daha büyük bir teknolojik kapasite ile vermeyi sürdüreceğiz. Ortaya çıkan sinerjinin ilk ürünü olan ve hem ADSL hem de mobil hizmetleri birarada sunan Vodafone İş Ortağım ADSL Paketi ile değerli iş ortaklarımızın toplam telekomünikasyon giderlerinde % 32’ye varan tasarruf sağlayacağız. Vodafone İş Ortağım ADSL paketi, yakın zamanda ADSL ile sunacağımız kampanyalarımızdan ilkidir."

İşte Vodafone’un sunduğu avantajlı hizmetlerden bazıları:

Sadece ADSL Kampanyası: Vodafone İş Ortağım ADSL Hoşgeldiniz Kampanyası ile 24 ay taahhüt veren müşterilerimiz ADSL hizmetini 1 TL’ye alacaklar. Bu fiyat limitli ADSL için ilk 3 ay, limitsiz ADSL için ise ilk 5 ay geçerli oluyor. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone İş Ortağım olmanız yeterli olacak ve mobil ses hizmeti yönünde bir taahhüt gerekmeyecek.

ADSL + Mobil Kampanyası: İş Ortağım ADSL ve mobil ses hizmetleri için beraber 24 ay taahhüt veren müşterilerimize toplam iletişim maliyetlerinde eşsiz avantajlar sunacağız.

Vodafone İş Ortağım ADSL Hoşgeldiniz Kampanyası ile ADSL ve mobil ses hizmetine 24 ay taahhüt veren müşterilerimize toplam iletişim ihtiyaçlarında %32’e varan avantajlar sunulacak. En az 2 mobil hattınıza taahhüt vererek faydalanabileceğiniz bu kampanya sayesinde limitli ve limitsiz ADSL seçenekleri fırsatları sunacağız.

 

- 2 Mobil Hat + Limitli ADSL

- ADSL (29 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim

- 2 Mobil Hat + Limitsiz ADSL

- ADSL (54,9 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim

- 4 Mobil Hat + Limitsiz ADSL

- ADSL (54,9 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları