29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Koç Sistemden Sanallaştırma Kampanyası
23 Haziran 2008 Pazartesi 14:05

Koç Sistem'den Sanallaştırma Kampanyası

KoçSistem Sanallaştırma Kampanyası ile kurumlara sanallaştırmaya geçiş için gerekli olan her türlü donanım, yazılım ve hizmeti avantajlı koşullarla bir arada sunuyor.

Bilgi teknolojileri sektöründeki 63 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi çözümler ile karşılayan, Türkiye"nin lider çözüm ve hizmet entegratörü olan KoçSistem; başlattığı Sanallaştırma Kampanyası ile müşterilerinin sunucularını fiziksel ortamdan sanal ortama profesyonel ve sistematik bir şekilde taşıyor.

GlassHouse, VMware ve Dell gibi konusunda uzman firmaların işbirliğinde hazırlanan kampanya paketi ile müşterilere, sanallaştırmaya geçiş için gerekli olan her türlü donanım, yazılım ve hizmet, avantajlı koşullarla bir arada sunuluyor.

KoçSistem Sanallaştırma Kampanyası, sunucuların harcadığı enerji ve kapladığı yerden tasarruf etmek isteyen, sunucularının performansını arttırmayı amaçlayan, sunucu yatırımı yapmayı planlayan, test sunucusu gibi dönemsel sunucu ihtiyacı olan, yedekleme yapmak isteyen, sunucu parkını konsolide etmek ve daha rahat yönetmek isteyen müşterilerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Sanallaştırma Kampanyası ile şirketlerin sanal ortama geçişi çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken, kullanılan yazılımlar sayesinde sistemlerin sanal altyapıya geçişi sırasında kesintiye uğrama süreleri minimum düzeyde tutuluyor.

Ayrıca, kampanya kapsamında sistemlerin ön analizi GlassHouse tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. GlassHouse, bu analiz hizmetini Platespin firmasının PowerRecon yazılımı ile gerçekleştiriyor ve PowerConvert yazılımı ile de seçilen sanallaştırma senaryosu doğrultusunda sistemler sanal ortama taşınıyor. PowerRecon ile, piyasadaki yazılımlardan farklı olarak sanal ortamdan fiziksel ortama ve fiziksel ortamdan fiziksel ortama da taşıma yapılabiliyor. Paket kapsamında verilen VMWare yazılımı, Dell sunucu içerisinde sunuluyor.

Paket kapsamında bulunan donanım ve yazılımların kurulumu ve sanallaştırmaya geçiş ; KoçSistem"in profesyonel danışman kadrosu tarafından yapılıyor.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.kocsistem.com.tr/tr/sanallastirma.asp sitesi ziyaret edilebilir.

Paket İçeriği:

GlassHouse Analiz ve Danışmanlık Hizmetleri
Platespin PowerRecon Sistem Analiz Yazılımı
Platespin PowerConvert Sanal Ortama Geçiş Yazılımı
Dell PowerEdge 2950 III Sunucu
2*Quad Core Xeon X5450/32GB RAM
VMware Infrastructure Standard (1 Yıl Destek ve Yazılım Güncelleme)
KoçSistem Kurulum ve Sanallaştırmaya Geçiş Hizmetleri

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları