10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOBİ’lere StorCenter ix2 Çözümü
28 Mayıs 2012 Pazartesi 15:50

KOBİ’lere StorCenter ix2 Çözümü

Küçük ve orta işletmelere yönelik ideal ağ depolama çözümü: Iomega, StorCenter ix2 satışta.

2 yıl garanti ile satışa sunulan Iomega, StorCenter ix2; küçük ve büyük ölçekli şirketlere ideal depolama çözümü sağlıyor.

28 Mayıs 2012, İstanbul- Iomega, iki yuvalı masaüstü ağ depolama cihazı Iomega® StorCenter™ ix2’i satışa sundu. Birden çok konfigürasyon seçeneğiyle sunulan Iomega® StorCenter™ ix2,  küçük işletmeler, iş grupları, uzak ofisler ve dağınık coğrafyalarda faaliyet gösteren işletmelere yönelik içerik paylaşımı ve veri korumanın yanı sıra, bulut bilişim ve kameralı gözetleme uygulamaları sunmak için özel olarak tasarlandı.    

Yeni, iki yuvalı StorCenter ix2 Ağ Depolama çözümü küçük işletmelere ve diğerlerine üç farklı modelle esnek avantajlar sunuyor:
•Kullanıcıların ve kanal ortaklarının cihazı kendi veri depolama ihtiyaçlarına ve fiyat tercihlerine göre doldurmasına olanak sağlayan disksiz birim
•Kullanıcılara veri depolama kapasitelerini zaman içinde artırabilme özgürlüğünü veren tek sürücülü (1TB, 2TB ya da 3TB) kısmen doldurulumuş birim
•Anında RAID ikizleme özellikli veri koruma ve diğer çok sürücülü ağ depolama özelliklerini sunan iki sürücülü (toplam depolama kapasitesi 2TB, 4TB ya da 6TB) tamamen doldurulmuş birim.

Türkiye’de satışa sunulacak olan ve sabit sürücü içermeyen disksiz versiyonun tavsiye edilen perakende satış fiyatı 189USD Kısmen ve tamamen doldurulumuş modellerin ise 15 Haziran’dan itibaren satışa sunulması bekleniyor.

İşletme sınıfı EMC® veri depolama teknolojisine dayanan yeni Iomega StorCenter ix2, PC, Mac ve Linux bilgisayarlar kullanan küçük ve orta boyutta işletme ağları için 6TB’a kadar ağ depolama kapasitesi sunuyor.

Yeni StorCenter ix2 normalde küçük işletmelere yönelik olarak sunulmayan birçok gelişmiş özelliği de içeriyor. Bu özellikler arasında en fazla beş IP kamera kurulumu için sıradışı görüntülü gözetleme özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar ayrıca Mozy, Amazon S3 ve EMC Atmos destekli bulut yedekleme hizmetlerinden dilediklerini kullanabiliyor ya da Iomega’nın devrim yaratan Kişisel Bulut Teknolojisi’den yararlanabiliyor. Iomega’nın Kişisel Bulut Teknolojisi herhangi bir aylık ödeme ya da hizmet bedeli gerekmeksizin, veri paylaşımı ve koruma için benzersiz basitlik ve çok yönlülük sunuyor.

Ticari dosyaların merkezi depolaması ve yedeklemesi için bir dizi gelişmiş özellik ve işlev ile tasarlanan kompakt, iki sürücülü StorCenter ix2, cihazı yalnızca birkaç dakika içinde çalıştıracak indirilebilir yazılımlı, CD’siz bir kurulum süreci kullanıyor. 17 dili destekleyen Web arayüzü ile StorCenter ix2 NAS, sektörün öncü EMC LifeLine™ yazılımını ve EMC’nin normalde büyük işletmelere yönelik olarak sunduğu veri depolama teknolojilerini barındıran tamamen gelişmiş, Linux işletim ortamını da kullanıyor.

Iomega StorCenter ix2 modelleri standart olarak üç yıl geçerli garanti süresiyle sunuluyor. Garanti kapsamına haftada beş gün, günde 13 saate kadar telefonla destek de alınabiliyor. Opsiyonel olarak sunulan hizmet planı, Iomega’nın Gelişmiş Servis Planı’nı içeriyor. Bu planda 7x24 telefon desteği ile ürün değişimi de yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları