17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOBİlere Özel İletişim Hizmeti: KooBii
02 Temmuz 2007 Pazartesi 10:57

KOBİ'lere Özel İletişim Hizmeti: KooBii

Tüm Türkiye’deki KOBİ’leri kapsayacak şekilde geliştirilen Koobii, KOBİ’lerin marka yönetimi ve iletişimi ihtiyaçlarını kapsıyor.

Lena Halkla İlişkiler ve İletişim Danışmanlığı tarafından geliştirilen KooBii, Avrupa Birliği uyum süreçleriyle birlikte önemi daha da artan, ülke ekonomisinin yapı taşları konumundaki KOBİ’lere özel hazırlandı.

KOBİ’lerin ürettikleri ürünlerin ve hizmetlerin, markalaşma süreçlerini ve tüm iletişim faaliyetlerini yürütecek, hedef kitleleri üzerindeki itibarını güçlendirip, algı yönetimini gerçekleştirecek şekilde geliştirilen KooBii, KOBİ’lerin özelliklerinin de göz önünde bulunarak hazırlanmış olmasıyla dikkat çekiyor.

KooBii’nin en önemli özelliği, standart bir hizmet olmayıp, esnek yapısı sayesinde kurumun, ürünün veya hizmetin kapsamına ve hedef kitlesinin ihtiyaçlarına göre şekillenebilmesidir. KooBii’nin diğer bir önemli özelliği ise KOBİ’lerin bütçeleri dikkate alınarak hazırlanmış olmasıdır.
KooBii, Kurumsal İtibar Yönetiminden Medya İlişkilerine, Marka Yönetiminden Pazarlama İletişimine kadar, KOBİ’lerin ihtiyacı olan bir çok iletişim hizmetini entegre bir şekilde sunuyor.

KooBii hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen KOBİ’ler www.lena.com.tr Internet adresini kullanabilirler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları