27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kızılay ve TÜRESten İşbirliği
07 Ocak 2008 Pazartesi 11:15

Kızılay ve TÜRES'ten İşbirliği

Türk Kızılayı ve TÜRES Afet Koordinasyon ve İşbirliği Anlaşması İmzalıyor.

Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) ile Türk Kızılayı dev bir anlaşmaya imza atıyorlar. 8 Ocak 2008 tarihinde hayata geçirilecek bu önemli protokole Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali ve TÜRES Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bingöl imza atacaklar.

Kuruluşunun üzerinden iki yıl gibi kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, toplumsal hassasiyet bilinciyle önemli çalışmalara imza atan Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES), büyük bir hizmeti daha omuzlamaya hazırlanıyor.
TÜRES, Türk Kızılayı ile Afet Koordinasyon ve İşbirliği Anlaşması imzalıyor.

Türkiye’de deprem, sel vb. gibi olası bir afet durumunda Türk Kızılayı ile ortak çalışma yürütecek olan TÜRES, Türk Kızılayı’nın yönlendirmesine bağlı olarak afet bölgesinde yemek organizasyonunu üstlenecek.

Bu önemli organizasyon hakkında açıklama yapan TÜRES Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bingöl, yapacakları anlaşmayla önemli bir toplumsal görevi yerine getireceklerini söyledi. Türk Kızılayı’nın son dönemde yaptığı hizmetlerin Türk ve Dünya kamuoyu tarafından takdirle takip edildiğine vurgu yapan Bingöl, böylesine önemli bir kurumun yanında yer almayı bir görev kabul ettiklerini söyledi.

TÜRES bünyesinde faaliyet gösteren TÜRES Afet Koordinasyon Komitesi’nin projeyi taslak olarak neticelendirdiğini söyleyen Ramazan Bingöl, gerek teknik malzeme, gerek hammadde, gerekse ekip ekipman olarak bütün hazırlıkları tamamladıklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları