28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kızılay Kampanyasına Destek
08 Eylül 2008 Pazartesi 12:19

Kızılay Kampanyası'na Destek

Ramazan dayanışması kampanyası kapsamındaki erzak paketlerinden satın alarak Kızılay standına bağışlayan Kipa yöneticileri, tüm müşterileri bu kampanyaya davet ediyor.

Kipa (Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş.) ve Türk Kızılayı"nın Ramazan dayanışması kampanyası, yoğun ilgi görüyor.

Türkiye"deki tüm Kipa hipermarketlerinde gerçekleşen kampanyaya destek vermek için Çiğli Kipa hipermarketindeki Kızılay Standı"nı ziyaret eden Kipa yöneticileri, Kızılay görevlilerinden kampanya süreci hakkında bilgi aldı.

Tesco Kipa CEO"su Simon King, Yönetim Kurulu Üyesi Şinasi Ertan, Ticaret Direktörü Murat Sağlık, Pazarlama Direktörü Burak Dolanay ve Finans Direktörü Erkan Tabak, Ramazan için hazırlanan özel erzak paketlerinden satın alıp Kızılay standına bağışlayarak, kampanyaya destek verdi.

Tesco Kipa CEO"su Simon King, kampanyaya müşteriler tarafından yoğun ilgi gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

King, "Tüm müşterilerimize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Kipa müşterileri, Ramazan ayı boyunca mağazalarımızdan satın alacakları erzak paketleri ile bu kampanyaya katılabiliyor. Müşteriler tarafından satın alınacak paketler, Kipa mağazalarındaki özel standlarda toplanıyor ve Kızılay tarafından da ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılıyor" diye konuştu.

Daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz

Türk Kızılayı ile gerçekleştirilen ve gelenekselleştirilen bu kampanyanın geçtiğimiz yıl 10 bin ihtiyaç sahibi aileye ulaştığını anımsatan Tesco Kipa Yönetim Kurulu üyesi Şinasi Ertan ise, bu yıl daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları